2737
2739
سر کنکور استرس رو چجوری کنترل کردید ؟

کلا آدم استرسی هستم 

ولی سر جلسه استرس نداشتم و این خیلی عجیب بود 😐

مراقب قشنگ بالاسر من بود برگه منو نگاه می کرد

خیلی خودمو آماده کرده بودم که اگه نشد فداسرت سال بعد می خونی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون 

خواهش می کنم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
دقیقا اصلا یسری سوالات دام دارن ، من هرسری اینا رو میبینم اشکم در میاد من بکشم خودم رو ۵۶۰۰ تهش ۶۰۰۰ ...

7000 رو میشه بیاری من خودم میوردم ولی 8000 نه

شرمنده اهل امید نیستم...امید شهری بود که سوزوندنش
2742
کلا آدم استرسی هستم  ولی سر جلسه استرس نداشتم و این خیلی عجیب بود 😐 مراقب قشنگ بالاسر من بود ...

بدبختی با این بساطی که راه انداختن فکر نکنم دیگه بشه پشت کنکور موند😭

ما یکی از دبیرامون پسرش ۸۰۰۰ هزارو ۷۰۰۰ میزنه پسره المپیادی هست ولی یکی تو مدرسه خودمون که المپیادی ...

خب المپیادی میتونه حل کنه چون گاها سوالات المپیاد رو میارن ماها هدفمون کنکوره ولی متاسفانه گاهی سطح سوالات قلم چی میرسه به المپیاد

بدبختی با این بساطی که راه انداختن فکر نکنم دیگه بشه پشت کنکور موند😭

تو تلاشتو بکن به خبرا توجه نکن فقط حالتو بد می کنن

2740
چطوری می‌خواندی ؟ چند ساعت میخواندی ؟ 

واقعیتش من 98 کنکور دادم خیلی فرق داشت با الان ولی روزی 14 ساعتو اون روزای اخر میخوندم و از سال دهمم شروع کردم که بزرگ ترین اشتباهم بود چون اواخرش واقعا نمیکشیدم دیگه.چطوری خوندنو متوجه نشدم

شرمنده اهل امید نیستم...امید شهری بود که سوزوندنش