2737
2739
عنوان

ناراحتم از دست شوهرم شوهر خواهرش رو گرفته داقون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 39 پست
وا شوهرت چه حرفیه زده ...دیگه شما اول از همه ناموس شوهرتی ...خداییش این حرف آخر شوهرت خیلی خیلی نادر ...

آره عزیزم 

اما شوهرم اینو قبول نداره

میگه زن و دختر ناموس پدر و برادر و شوهر و فرزند پسر هستن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهرت حالا جوگیر شده ی چیز گفته ، ولی در کل تو روابط خانوادگیشون دخالت نکن اونا آخر باهم خوب میشن تو بده میشی هرچی باشه لونا خونواده هستن از خون همدیگه ان

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
آره عزیزم  اما شوهرم اینو قبول نداره میگه زن و دختر ناموس پدر و برادر و شوهر و فرزند پسر هستن

شوهر منم تا به خواهرانش دامادا بالای چشم میگن زنگ میزنم به مامانش میگه میرم میزنم پدرشونو در میارم ولی خواهرانش پشت شوهر آشون هستن همش من کنترل میکنم دخالت نکن 

2740
چطور؟؟؟اکع استارتر می‌گفت نه   میخواستی این وسط استارتر رو پر کنی که آتیش بیار معرکه ب ...

نه منظورش این بود که شوهرش با اسی هم خشن هست یا نه🤦‍♀️گوز رو به شقیقه ربط میدی 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
اینو بگم که یعنی تو کار درستی کردی چون خواهر شوهرت دست بزن داره  

وقتی خواهرش رو زده خواسته خودی نشون بده دیگه

ولی منم با زدن موافق نیستم تا وقتی حرف و راه حل دیگه وجود داره

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤

ولی اسی شما بیشتر بخاطر اینکه طرف خواهرشوهرتو گرفته خوشحال نیستی و برای همین داری از کار شوهرت انتقاد میکنی به امید اینکه کاربرها هم بگن کارش اشتباه بوده تا دلت آروم بشه. بخاطر اینکه خواهرشوهره باید اذیت بشه و بی پناه بمونه؟ . حالا نمیدونم رابطه ات با شوهرت و خانوادش خوبه یا نه. ولی خواهرشوهر هم یک زنه و نیاز به حامی داره. شما دوست داری خانوادت پشتت نباشن؟ هرچه بر خود میپسندی برای دیگران هم بپسند

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
عزیزم درکت میکنم تو این مواقع آدم یکم حسادت میکنه اما درک کن که اونم خواهرشه باید به داشتن چنین شوهر ...

درست فهمیدی حسادت کردم 

میگم چرا داداشای دیگت عین خیالشون نیست 

اما از طرفی جرات اینم ندارم خیلی دخالت کنم که مثل بقیه بی تفاوت شو 

2706