2737
2734
عنوان

دوست داری چ شهری زندگی کنی؟🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 114 پست
به من خونه ی مفت هم بدن تهران نمیام متنفرم آلوده و شلوغ و کثیف  

آره واقعا....یه برنامه ای میداد در مورد پایتختهای جهان بود. تهران جاش آخرای جدول بود....شاید ۲۰ تا مونده به آخر ....

یعنی جزو عقب افتاده ترین پایتختهای جهان حسابش میکنن! از نظر استانداردهای جهانی....به خاطر آلودگی هوا....آلودگی صوتی....ترافیک بی معنی....آپارتمانهای غیر استاندارد.....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توکه معتقدی دعا کن من ازمشهدبرم واقعا نمیتونم اینجازندگی کنم 

ایشالا جایی زندگی کنید ک انگار تو بهشتید👌🌸

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
2742
بهتر نیان اینجا    

😂😂😂😂😂تاپیک آخرم و بخونید بهم حمله کردن شهرستانیها

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
بله به ترافیکش عادت کردیم  انگار...این چند روز ک همه جا خلوت بود احساس غریبی میکردم😂😂😂😂

عید رفته بودیم تو بهترین آب و هوا ولی من برای برگشت به تهران لحظه شماری میکردم  

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
بزار بگن  یه قدم از تهران دور میشم دلم برا همین ترافیکش هم تنگ میشه😂😂

تاپیک آخرم و بخونید ببینید چیا گفتن😂😂😂

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
2740
ایشالا جایی زندگی کنید ک انگار تو بهشتید👌🌸

تاپیک رو فعال کردم اشتباه شده بود چون چند تا تاپیک قومیتی و در مورد شمال و اصفهان زده شده بود همه رو باز کرده بودم و یک پست از این تاپیک گزارش خورده بوده فکر کرده بودم اون پستهای سیاسی تو این تاپیکه الان که دوباره گزارشات رو میدیدم متوجه شدم که تو اون تاپیکها بود حالا خوب شد که لغوتون نکرده بودم با عرض شرمندگی زیاد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
تاپیک رو فعال کردم اشتباه شده بود چون چند تا تاپیک قومیتی و در مورد شمال و اصفهان زده شده بود همه رو ...

خواهش میکنم شرمنده نباشید🌸

میدونم ساعت کاری زیادی دارید و اینجا هم کم نیستن کاربرایی ک دنبال اینجور مسائل هستن، و با توجه ب مشغله زیادتون خیلی طبیعیه ک توی کوتاه ترین فرصت دنبال بهترین راه حل باشید

مچکرم ازتون♥️

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک