2737
2734
آره بخاطر همین چیزی بهش نمیگم ولی دوست داشتم به روز و باکلاس باشه منم ازش یادبگیرم و بهش افتخار کنم

چقدر خوبی تو ، بنظرم بهش غیر مستقیم بگید ، مثلا تو اینستا کلیپ آموزشی آرایش براش بفرستید ، با خودتون گاهی ببریدش آرایشگاه ، مثلا بگید همراهم بیا تنها نرم ، بعد اونجا مثلا بهش بگو میخوای موهات رنگ کنی یا ناخنی چیزی بذاری و... خرید میزی با خودت ببرش یکم چشمش ببینه و سلیقه اش تغییر کنه ، و اینکه خیلی نامحسوس جوری که ناراحت نشه جلوش از فامیلی آشنایی چیزی تعریف کنید که از لحاظ ظاهری و پوشش اوکیه ، مثلا بگید فلانی تو مهمونی لباسش واقعا قشنگ بود بهش میومد یا چه میکاپ خوبی داشت و..

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ما که تا 7،8 ماه پیش نمیدونسیم فتنه و حسودی چیه مادر شوهر و خواهر شوهر و زن داداش و..توی خانواده ما مثل خواهر ای خوب بودیم (دیگه مث قدیما نیس که همه پیش بودن اختلاف پیش بیاد  )

ولی از وقتی این آخری اومده پشت سر هممون یه چی میگه دختره حسود خدا به دادمون برسه