2733
2739
عنوان

بچه ها جاریم اینا پایین افطاری میدن بوی غذاش پیچیده تو خونه ما

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 41 پست
نه گلم ما مزاحم نمیشیم شما هم درست میگی خانواده خودش رو دعوت کرده هیچ وقت هم تاحالا ماهارو دعوت نکرد ...

عذر میخواهم ولی این چه وضعشه چون بوی غذا اومد اشکت در اومده؟ مگه بچه ای؟ یکم خویشتن دار باش ،بخاطر خودت نه جاری

خب منظورم همون خونه مادرته. عزیزم هیچوقت از کسی انتظار محبت نداشته باش تا اذیت نشی همه ی آدما که معر ...

بخدا من خبر نداشتم تو خونه خودم بودم یه لحظه دم افطار بو پیچید اگه میدونستم قراره اینطوری بشه از صبح میرفتم خونه مادربزرگم 

من خبر نداشتم انتظار هم نداشتم دعوتم کنه تو جمع خانواده اش ولی ای کاش میدونست بوی غذاش اینطوری پیچیده بخدا من آدم طمع کاری نیستم چشمم دست این و اون باشه ولی یه لحظه ناراحت شدم از بوی غذا 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه گلم ما مزاحم نمیشیم شما هم درست میگی خانواده خودش رو دعوت کرده هیچ وقت هم تاحالا ماهارو دعوت نکرد ...

احساست رو درک میکنم باید ی بشقاب برات می‌آورد حالا چیزی نشده  پاشو خودتو به ی غذای خوشمزه دعوت کن چای و خوراکی و فیلم  خودمون که نباید حال خودمون رو بگیریم 

2728
احساست رو درک میکنم باید ی بشقاب برات می‌آورد حالا چیزی نشده  پاشو خودتو به ی غذای خوشمزه دعوت ...

بایدی درکار نیست عزیزم ،رفت و آمد با هم ندارن نباید انتظار غذا از کسی ک باهاش کدورت داره داشته باشه 

بایدی درکار نیست عزیزم ،رفت و آمد با هم ندارن نباید انتظار غذا از کسی ک باهاش کدورت داره داشته باشه& ...

وا گلم یجوری حرف میزنین انگار احساسات ندارین 

2740
وا گلم یجوری حرف میزنین انگار احساسات ندارین 

چه ربطی ب احساس داره؟ بوی غذا ب هرکس خورد مگه باید بهش بدی،الان خودت غذا میپزی به هرکس از خیابون رد میشه و ممکنه دلش بخواد غذا میدین؟ یکم منطقی باش تو رو خدا

چه ربطی ب احساس داره؟ بوی غذا ب هرکس خورد مگه باید بهش بدی،الان خودت غذا میپزی به هرکس از خیابون رد ...

تو خیابون زندگی نمی‌کنیم که تو ساختمون اگه بو بره میدم والا در حد توانم ، خب از اون همه غذا یه لقمه واسه من میفرستاد سفره اش خالی نمیشد که