2733
2734
عنوان

ب خاطر سرطان دوسال از زندگیم افتادم🙂🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 35 پست

تو،تو شرایط سخت تری موفق شدی 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظرت از الان میتونم تراز۱۰۰۰۰ ینی معدل خیلی بالا بیارم؟معدل خیلی مهمه🙂🥀

10000 میاری چون باهوشی مطالب خونده شده فراموش نمیشه بیشتر وقت بزار به اینده فکر نکن مهم گذشته ات بود که سلامتی تو به دست اوردی

چرا اینقدر میترسی از کنکور همه دانشگاه رفتن چی شدن یه رشته انتخاب کن بخون رتبه مهم نیست مدرکتو می ...

الان یازدهمم

ولی اصلن نمیخوام رشته دیگه ای برم

فقط پزشکی اونم تهران یا شیراز میخوام🥲تا حس شکستم جبران بشه

🤨🤨🤨
2731
حالم خوب شده از لحاظ بیماری ولی منم الان باید دوازدهم میشدم🫠 مرسی زیبا کاش بتونم واقعن وگرنه دیگه ...

خداروشکررر😍😍

حالا فک میکنی یسال چیشده؟

ببین فک کن ۸۰ سال کم کم میخوای عمر کنی این یسال توش گمه باور کن

اصلا ب خودت تلقین نکن ک زشته و فلانه ها

میتونی عزیزم فقط پیوسته درس بخون به خودتم فشار نیار

اگر خواستی میتونی درخواست بدی راهنماییت کنم❤️

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
عزیزم چرا نتونی؟  اون دو سالو فاکتور بگیر  ببین پاتو بذاری دانشگاه اصلا مهم نیس چن سالته ...

دقیقن

فشار عصبی روت باشه خیلیه

من انقد ک از وقتی خوبم از شرایط تحصیلیم غصه خوردم حد نداره

ولی میخوام اینو بیارم حس میکنم بهم امید ب زندگی میده برگشتن ب روال عادی زندگی؛))

🤨🤨🤨

من ازتوخیلی بزرگترم ومشکلی مث شماداشتم ولی احساس نمیکنم عقبم ب این نتیجه رسیدم هرکسی زندگب خودشوداره مقایسه نمیکنم منم دارم برای کنکورتلاش میکنم با بچه های ک ۷سال ازمن کوچیکترن ایناهمش حرفه متمرکزشوروهدفت واسترس نده بخودت اگه قراره استرس بکشی بزارکنارچون ضررداره واست کم کم تلاش کن نهایتابیست نشدب سال بعدترمیم میزنی یسری درساروسعی کن بیس بگیری

2740
عههه دختر گوگولی...خواستم بگم بامزه ای. میبینمت اینجا گاهی...چقد درسته که میگن اونایی که شوخ طبعن مش ...

میسی خوشگلم🥹❤️

من از خیلی چیزا عبور کردم اخه😂الان خیلی چیزا واسم مسخرس فقط میخوام برم شهر رو بهم بریزم ی تنه😂😎

🤨🤨🤨
10000 میاری چون باهوشی مطالب خونده شده فراموش نمیشه بیشتر وقت بزار به اینده فکر نکن مهم گذشته ات بود ...

درست؛))

ولی من مطالب زیادی نخوندم اخه

بازم مرسی

ایشالا میام خبرشو میدم

🤨🤨🤨
خداروشکررر😍😍 حالا فک میکنی یسال چیشده؟ ببین فک کن ۸۰ سال کم کم میخوای عمر کنی این یسال توش گمه ب ...

فدات شم🥹❤️مرسی واقعن؛))

فعلن میخوام برا معدل بخونم فقط... پدرم کمکم میکنه

🤨🤨🤨
میسی خوشگلم🥹❤️ من از خیلی چیزا عبور کردم اخه😂الان خیلی چیزا واسم مسخرس فقط میخوام برم شهر رو بهم ...

اوخییی عزیزممم
منم به اندازه خودم از چلنجای زیادی عبور کردم. آرزو میکنم موفق و خوشبخت شی

2706