2733
2739
عنوان

طلاق

114 بازدید | 9 پست

به نظرتون میشه چشم به خیانت همسر بست فقط بخاطر لطمه ای ک به بچه میخوره و طلاق نگرفت

تعداد رای : 8
نظرسنجی
بله
3
37%
خیر
4
50%
طلاق بهترین راهه
1
12%

نمی‌دونم من بچه ندارم و نبخشیدم‌ البته اونم ازم نخواست که ببخشم ولی میخواستم فرقی نمیکرد نمیبخشیدم چون بعد از دیدن اون پیام تو گوشیش یهو انگار یکی آب یخ ریخت رو‌قلبم دیگ‌ دوسش نداشتم 

اگ قول میده تکرار نکنه میشه به بخشش فکر کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهههه اصلا اینجوری بیشتر به بچه لطمه میخوره!!!! طلاق بگیر 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731

صحبت و نظر در موردش خیلی سخته، بایدهمه شرایط رو سنجید الان خیانت و اینا رو زیاد شده، زن و شوهرای میشناسم که هردوشون بهم خیانت می‌کنند ولی بخاطر بچهشون سالهاست با همند، البته جامع ما این رو برای زن بدتر میبینه و عیب زیاد داره ولی مرد نه 

2740
صحبت و نظر در موردش خیلی سخته، بایدهمه شرایط رو سنجید الان خیانت و اینا رو زیاد شده، زن و شوهرای میش ...

بهرحال ما ازدواج میکنیم به ارامش برسیم نه که کسیم تحمل کنیم  ارامشمونو میگیره