2733
2734

نه

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲

نه

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.