2733
2739
عنوان

پانسمان ختنه سنتی. چسبییییده

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 24 پست
جنتا مایسین داده دکترش مدامم چرب میکنم اما باز نمیشه

اگر بتونی از دکتر خودش بپرسی یا ی دکتر بهتره، خدا نکرده عفونت نکنه، از سایت نوبت دات ای ار هم رایگان مبتونی بپرسی سوال رو اگر امکان بیرون رفتن رو نداری.

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
مال داداشتون روز چندم باز کردین

روز دوم اون پانسمان بزرگه هست مثل گاز استریل اونو کندیم

روز ۳ توا آب نشست نصفش کنده شد چارمم کلاا کنده شد بردیم دکتر دکترشم گفت همه چی اوکیه دیگه لازم نیست کاری کنی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فردا دوباره میبرم. میترسم زیاد تو اب باشه خودشم که اصلن نمیزاره دست بزنم حتی نگاه کنم

آره داداش منم همین بود همشم میگفت گولم زدین 😂

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
روز دوم اون پانسمان بزرگه هست مثل گاز استریل اونو کندیم روز ۳ توا آب نشست نصفش کنده شد چارمم کلاا ک ...

چقد خوب خدارو شکر 

انشالله اینم فردا کنده بشه 

به دکترش گفتم گفت اشکالی نداره 

چقد گوشت تلخ
2742
چقد خوب خدارو شکر  انشالله اینم فردا کنده بشه  به دکترش گفتم گفت اشکالی نداره

انشالله درست میشه ❤️

2740