2777
2789
عنوان

پسرداییم فوت شد😔😔😔

1431 بازدید | 65 پست

پریشب قرص سیانور خورده بود(قرص برنج) 

امروز تشییع جنازه بود الان همه خونشونیم همه دوستا اشناها اومدن هیچکس باورش نمیشه پسر به اون ماهی و خنده رو یی از بینمون رفت... 

فقط سی سالش بود💔خانومش باردار بود😭اصلا نمیتونم خودمو قانع کنم که اونجا جاش بهتره

دردناک ترش اینجا بود که بخاطر قرض هایی که داشت خودکشی کرد🙂🙂🙂دقیقا بعدازظهرش ما باهم بودیم خونه مادرجونم

هیچیش نبود

چقدر فاصله مرگ و زندگی کوتاهه😞

میشه براش فاتحه بخونید؟ 

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

هممون درد مشترکیم

روحش شاد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بدع قرض واقعا جونتو کم کم میگیره ولی بچه اش چی زنش چی

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          
الهی برای دل همسرش بمیرم  وای  طفل معصوم هنوز نیومده یتیم شد

خدانکنه، ی بچه ۳ ساله دیگه هم داشت🙂

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
اوففف چقدر بد 🖤🖤  نمیدونم چی بگم   پول ارزش جونشو نداشت

خیلی💔

زنش میگفت حتی منم نمیدونستم که قرض داره🙂

2801