2737
2734
عنوان

چرا بعضیا انقدر خوشبختن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
حتما دلشون پاک تره

بچه ای که توی یه خونواده پولدار به دنیا میاد دلش پاک تر از اونیه که توی یه خونواده فقیر به دنیا میاد!

دل داداش جهانگیری و خاوری و...پاک تر از بعضیاست که به اون موقعیت رسیدن و بعد حالا گند زدن و تونستن بدزدن!

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
دقیقا موقعیت خانوادگی خیلی خیلی مهمه

اصلا موقعیت خانوادگی رو من قبول ندارم. زنداداشم تو خونشون نون نبود بخورن.الان برادرم اینقد ریخته جلو دستوپاش ک خودشو گم کرده.ب هر سازی بگه برادرم براش میرقصه بگه با دستات بندری برو با پاهات شیشو هشت برادرم میگه با سینه و باسنمم یک چیزی بگو عریضه خالی نباشه

2738

مثلا خواهر خودم 

تو سن نسبتا کم مهاجرت کرد

چون از نظر فکری و فرهنگی با خاورمیانه جور نبود

الان یه رشته خیلی خفن خونده تو یکی از بهترین دانشگاه ها

کلی در سطح جهان مسافرت کرده و کلی چیز تجربه کرده و به شدت از همه نظر رشد و پیشرفت کرده

بعد عاشق شد و با یه آقای آلمانی خیلی جذاب و پولدار و با اخلاق هم ازدواج کرد

شوهرش هم بینهایت عاشقشه

خیلی هم خوشگله خودش

دیگه چی بگم؟؟ در کل به شدت خوشبخته

دلایلش به طور کلی: استفاده کردن از عقل و فکر و شجاع بودن و نوع آور بودن و زحمت کشیدن و خوش قلب بودن و درست فکر و رفتار کردن و از نظر فکری آزاد بودن (و کمی هم بالاخره شانس)

من به این اعتقاد دارم آدم نون دلشو میخوره، آدمای دلپاک خوشبختن( منظورم پول و شوهر نیست که بغضیا معیا ...

آره اینو قبول دارم👌

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
والا من ک هرکیو می بینم خوشبخته خوشحال میشم واقعا براش حسرت هیچی و هیچ کس ب دلم نیست

خوش به حالت منم یکی از دوستام اینجوریه و واقعا لذت میبره از زندگیش ولی من نمیتونم درکش کنم اصلا 

2706