2733
2739
عنوان

زردی نوزاد میشه بیایدد

235 بازدید | 17 پست

بچه ام ۶ روزش هست روز سوم  رو ۱۴ بود بستری شد یه روز اومد رو ۸ مرخص شد دیروزهم براش آزمایش نوشت رو ۹ بود ولی امروز باز زرد هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تند تند شیر بده وسایل خنکی بخور اسفناج . عرق کاسنی . دست و پای بچه رو با عرق کاسنی بشورید ببر دکت ...

دو ساعت دو ساعت شیرش میدم نمیدونم دیگه چیکار کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

ببین پسر منم اینجوری بود هر کاری کردم خوب نشد بعد ی خانومی بهم گفتم بچه اونام زردی داشته گفتم دکتر گفته ببر بستری کن من نکردم طلا گذاشتم روی پیشونی بچه زود بعد چند روز خوب شده منم اینکارو کردم خوب شد پسرم 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
2740
غذایی که میخوری دقت کن. خنکی بخور بیشتر  گرم نباشه جاش و فضا زیاد.  لامپ و روشنایی زرد خ ...

خیلی میترسم از زردی ایناهم رعایت میکنم ولی بازم زرده از وقتی دنیا اومده ۴ ۵ بار آزمایش داده گناه داره دلم نمیاد باز ببرمش آزمایش بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش سن بچه که بره بالا نه براش زیاد نیست ممکنه تا یکماهم طول بکشه ببر حموم با شیر بشور   ...

تورا خدا دعا کن اینم نره بالا زردیش اخه دکتر گفت فاویسمی هم هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین اگه رو هشت و نه بمونه زردی فیزیولوژیک هستش نگران نباش تا چهل روزگی حل میشه خنکی بخور اصلا گرمی ...

دیروز که ۹ بود امروز نمیدونم چنده ولی زرده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی میترسم از زردی ایناهم رعایت میکنم ولی بازم زرده از وقتی دنیا اومده ۴ ۵ بار آزمایش داده گناه دار ...

چند روز صبر کن همینجور رعایت کن انشاله خوب شه بهتر شه. اینقد ازمایش نده راست میگی گناه داره کوچیکه خب .

آره زردی خیلیی بده 🤦‍♀️ آدم استرس میگیره .. 

دکترش گفتی چی میگه؟

تورا خدا دعا کن اینم نره بالا زردیش اخه دکتر گفت فاویسمی هم هست 

اهان 

انشالله چیزی نمیشه من یک ماه تمام تو سرم کوبیدم  برا همین نه. اخرم خودش دقیق بعد یک ماه برطرف شد شکر خدا سر بچه بعدیم خیلی ارامش داشتم ولی مراقب بودم 

فک نکنم فاویسمی  تاثیری داشته باشه بازم نمیدونم 

چقد گوشت تلخ
2706