2733
2739

😁شوهر شکاک نیست . کاری هم نداره بگم دلم گرفته میخام برم بیرون . اما نمیدونم چرا دلم میخاد برم بیرون و برگردم بگم دکتر نبود منشی گفت فلان روز بیا 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقد بچه ای چند سالته؟

بچه نیستم ۳۲ سالمه .هیچ وقتم این کارو نکردم  .شوهرمم کار نداره من الانم برم بیرون نمیگه کجا رفتی 

2740

خب همین کارارو میکنید بعد میگید چرا شکاک شده وقتی مشکلی نداره با بیرون رفتنتون چه لزومی داره حقیقت رو وارونه جلوه بدید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
خب همین کارارو میکنید بعد میگید چرا شکاک شده وقتی مشکلی نداره با بیرون رفتنتون چه لزومی داره حقیقت ر ...

دروغ نمیخام بگم من کلا بهش گفتا بودم شنبه میرم دکتر بعدش میخام برم دور بزنم

چون دکترم کنسل شده میگم برم دور دور .چون خودمم تنبلم حتما باید کار واجب باشه ک برم یه دورم بزنم

بچه ها حقیقتش من هیچ وقت این کارو نمیکنم . فقط یه فکت بود و اینکه چرا تاپیک قبلی منو کسی جواب نداد 

چرا هرچی تاپیک چرت و پرت ک میزنیم همه جمع میان جواب میدن . 

دروغ نمیخام بگم من کلا بهش گفتا بودم شنبه میرم دکتر بعدش میخام برم دور بزنم چون دکترم کنسل شده میگم ...

دروغ که شاخ و دُم نداره، بچه هم نیستی آدم بگه دنبال هیجانی، همسرتم که شکاک نیست که بگب واسه اون پنهان میکنم و... 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706