2733
2739
عنوان

دوست پسرقبلیم رفیق خواستگارمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 62 پست

بعدشم میتونی بری پلیس فتا اعاده حیثیت کنی مگه شهر هرته با کس دیگم ازدواج کنی و پسره لاشی بفهمه همین کارو میکنه یکاری کن بشینه سرجاش مشخصه عقده تو دلشه که اینهمه مدت چت هاتو نگهداشته

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2728
بعد بگید دوست پسر خوبه. خو میرینن به آینده و اعصاب آدم😑

دقیقا تو جامعه ما اینکارا جواب نمیده🤣🤣🤣🤣

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740

من بودم تا سر این آشغال تلافی نمیکردم سر جام نمینشستم

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

اینی ک نیومده خودستگاریت قبلش شاید با یکی بوده 

از پسرای الان ک بعید نیست 

البته کار جرمی نیستا

ولی خب گفت و گو با یه جنس مونث داشتن برا ابراز احساسات و اینا 

اینایی ک  بعد چنین اعترافاتی ک اونم فقط گفت و گو بوده پا پس کشیدن 

بزار نباشن

روشن فکر نیستم ولی در حد گفت و گو و شاید آینده ای باشه با اون فرد ک این گفت و گو بوده 

بوده

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

چقدر عوضییییی😢

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2706