2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازه بابا کلا ورمه نمک وفلفل سعی کن نخوری منم هفت ماهه عمل کردم سرماخوردم اندازه بادمجون ورم کرده بین ...

ورمش یه طرف رشتیش یه طرف نوکش خیلی بد شده گرده ولی زشته یه ذره قوس باید میداد نداده

2738
ورمش یه طرف رشتیش یه طرف نوکش خیلی بد شده گرده ولی زشته یه ذره قوس باید میداد نداده

عزیزم قوس رو نمیدونم چون برای منم زیاد نداشت بعدانم نیوفتاد ولی اینکه یه سمت کج شه ورم بکطرفس نوکش گرد باشه ورم نوک بینی که اخر از همه میخوابه ومیخوابه من حتی استخونامم ورم میکرد گاها الانم میکنه بعد یه ماه میخوابه مثلا دوماه که گذشته بو. یه استخون زده بود بیرون بردم دکتر گفت دست نزن وچسب زدم خوابید درکل ورمه الانم استخون پایین بیریم ورم کرده بود زده بود بیرون رفته تویکم...باید صبرکنی ورعایت کنی وکارای سنگین زیاد نکنی چون دوستم هشت ماه گذشته بود توباشگاه تردمیل که رفته بود استخونش باد کرده بود

خیلی عصبیم اینقدر هزینه کردم اون چیزی که میخواستم نشد

واسه من حتی زمانی که ورم داشت میتونم بگم بهتر بود الان با اینکه خیلیا گفتن بینیت قشنگ شده و اسمو آدرس مطب دکترم ازم گرفتن بازم خودم چندان رضایت ندارم 

خب اولش ورم داره طبیعیه که بزرگ باشه به مرور  ورم کم میشه و فرم بینی خودشون نشون میده من خودمم که عملکرده بودم اولش کلی ورم داشتم بعد اوکی شد ولی الان خیلی راضیم دکتر حاجی بگلو بود