2733
2739
عنوان

برا اولین بار که ابروهامو برداشتم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 52 پست
وای اره 😂از منم پرسیدن چندتا بچه داری گفتم چهارتا دوتا دخترن دوتا پسر گفتن خدا حفظشون کنه چرا اینقد ...

خوب کردییی😂😂👍👍

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
چه جوری نترسیدی بدونه کار توئه😂

چون بچه هامون پایه بودن

جوهر خودکار قرمز میریختیم رو صندلیش مانتو روشن میپوشید میشست رو صندلی بعد میرفت پای تخته درس بده زرت زرت بهش میخندیدم که مثلا همه فکر کنن پریود شده😂😂یادش بخیر خدایا😂

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چون بچه هامون پایه بودن جوهر خودکار قرمز میریختیم رو صندلیش مانتو روشن میپوشید میشست رو صندلی بعد م ...

خوب کاری کردین ادم باید از زندگیش لذت ببره 

انقد از مثبت بودنم اون زمان حرصم میگیره 

بهترین کارو کردین مگه ادما چند بار زندگی میکنن😂

خوب کاری کردین ادم باید از زندگیش لذت ببره  انقد از مثبت بودنم اون زمان حرصم میگیره  بهت ...

قربونت دقیقا 

منم ابتدایی مثبت بودم معلما فقط اشکمو در می اوردن دیدم اینجوری فایده نداره😂

2742
قربونت دقیقا  منم ابتدایی مثبت بودم معلما فقط اشکمو در می اوردن دیدم اینجوری فایده نداره😂

نشی عزیزم💖

کلی خاطره خوب براتون مونده من و دوستام چی ازبس مثبت بودیم الان خودمون میگیم کاش یکم شلوغ میکردیم🙃

نشی عزیزم💖 کلی خاطره خوب براتون مونده من و دوستام چی ازبس مثبت بودیم الان خودمون میگیم کاش یکم شلو ...

الان دیر نشده که😍😁

2740