2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگه عزیزم 

مبارکت باشه 

خیلی مشخص نیست ولی اگه حالت تو خالی و تور مانند داره برای پس انداز دیگه این نوع طلا رو نخر چون به شدت اجرت زیاده و برای پس انداز خوب نیست 

خودم یکی داشتم اجرتش 13 درصد بود 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...

مبارک باشه 😘

الان طلا خریدن بهترین کاره پول بمونه بی ارزش میشه ولی با طلا خریدن هم استفاده میکنید هم یه پس اندازه 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
2728
قشنگه عزیزم  مبارکت باشه  خیلی مشخص نیست ولی اگه حالت تو خالی و تور مانند داره برای پس ا ...

طلای آب شده و مستعمل برای پس انداز خوبه 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
شما با عیدی هاتون طلا میگیرید؟ ما باهاش چیپس میخریم تموم میشه 😂

عیدی خودم و پسرم رو هم شد ۱ و نیم میلیون که اونم ۵۰۰ تومن رو بابام بهم داد و ۳۰۰ تومن شوهرم بقیش برا پسرمه 

همش پول یه مانتو هم نیس چه برسه طلا😂🤦‍♀️

طلای آب شده و مستعمل برای پس انداز خوبه 

خب طلای تب شده با 5_6تومن خیلی نمیشه 

ما چند سال پیش میخاستیم ماشین بخریم برا اینکه ارزش پولمون کم نشه (داشتیم کم کم جمع میکردیم) 100 میلیون طلای آب شده گرفتیم اندازه 2 تا بند انگشت شد

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
2738