2733
2739
عنوان

اونایی که اقدام موفق نداشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 28 پست
بعد همچین آدمی که درکی از همسرش نداره ، درک و اطلاعاتش درباره پدر شدن در چع حدیه!؟

همشهری چطوری 😉

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ساکت عه اول باید برای باردار نشدن قرص بخوری بعد اقدام کنی  و منتظر بمونی بچه دار بشی تو متوجه ...

واقعا فک کنم مد شده اینم باز 😂😐😐

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
2742

من اگ میخواستم برای هر بار قهر شدن قرص بخورم که الان شبیه قرص جلوگیری میشدم 😂😂😐😐

همشهری چطوری 😉

قربوتت عزیزم فقط کدوم شهر 😂 من تو سه تا شهر مختلف زندگی کردم

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2740
قربوتت عزیزم فقط کدوم شهر 😂 من تو سه تا شهر مختلف زندگی کردم

ها😳

اخه امضات میگه سیستانی هستی گفتم منم توی سیستانم 😁

ها😳 اخه امضات میگه سیستانی هستی گفتم منم توی سیستانم 😁

عشقم نوشتم سیسی تونم 😂

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
عشقم نوشتم سیسی تونم 😂

من نفهمیدم گلم حالا تو کدوم شهری اینی که میگی چیه 

عشقم نوشتم سیسی تونم 😂

نکنه تو واقعا نیستی همشهری من🙄😂🙆‍♀️

من نفهمیدم گلم حالا تو کدوم شهری اینی که میگی چیه 

اسمم سحر هستش بچه ها بهم میگن سیسی 

اسمم سحر هستش بچه ها بهم میگن سیسی 

بچه هام چه فکرایی میکنن خب به ادم بر میخوره😐😂😂😂

ولی خوب ضایع شدم انداختم تقصیر بچه ها 😂😂😎