2733
2734

منم خشکی چشم دارم 

واسه من از درس خوندن زیاد اینجوری شد

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تند تند اشک مصنوعی بزیز. من با گوشی کار کردم اینجور شد

دکتر ۵۰ تا قطره مصنوعی داده ، تنبلی میکنم بریزم😂

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️

سلام؛ ببخشید اینجا پیام میدم و بی ربطه به موضوع ولی دیدم زیر یک پستی که برای شهدا بود و درخواست قرائت فاتحه داشتن، یک جورایی بی احترامی بود که براشون نوشتید "نه"؛ 

ما بغیر خدا کی رو داریم که موقع سختی ها و گرفتاری ها بهش پناه ببریم و وقتی که به شهید خدا بی احترامی کنیم اونوقت با چه رویی از خدا در موقع سختی ها کمک بخوایم؟

سلام؛ ببخشید اینجا پیام میدم و بی ربطه به موضوع ولی دیدم زیر یک پستی که برای شهدا بود و درخواست قرائ ...

ببخشید اون به شخص خودم ربط داره.

ربطیم به خدا نداشت نوکر خدا هم هسیم و عاشقشیم.

سرتون تو کار خودتون باشه

2740
ببخشید اون به شخص خودم ربط داره. ربطیم به خدا نداشت نوکر خدا هم هسیم و عاشقشیم. سرتون تو کار خودتو ...

بسیار عالی؛ لطفا جبهه نگیرید فقط یک نظر محترمانه خدمتتون گفتم.🌹برای من که جدا کردن مفاهیم خدا و شهدای راه خدا از همدیگه قابل درک نیست. در هر صورت خودتون می دونید و خدای خودتون؛ موفق باشین.