2737
2739
عنوان

امتحان نهایی که ۵۰ درصد تاثیر داره تو کنکور ۳۰ اردیبهشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 114 پست
اون جوری نیست ۴۰ درصد بگیری....این حرفا چیه....

چجوریه پس؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سوالت خنده داره جواباییم بت دادن خنده دارتره چقدساده ای بشین بخون هجده چیه بیست میاری خود اساتید برای نهای بعدکنکوراردیبهشت کلاساشون میزارن بعدتوانقدنامیدی بعد یکی ک هیچی خودش نخونده وسرتاپاناامیدیه بت میگ نه

2742
2740
سوالت خنده داره جواباییم بت دادن خنده دارتره چقدساده ای بشین بخون هجده چیه بیست میاری خود اساتید برا ...

آخه شنیدم میگن سطح سوالا خیلی سخته 😑🤦‍♀️معدل ۱۷ هنر میخواد بیاری 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
رشته ات چیه؟

تجربی 

اگر فارغ و تحصیل بودید بحثش جداست با این‌معدل شما پارسال کم کمش تا ۹هطار و پونصد میرفت .ولی خب دد حق فرغ ها پارسال خیلی نامردی شد بخاطر همین تراز کمتر گرفتید

#انسانیت
از کجا خوندی اینو؟ فک نکنم همچین چیزی باشه محدوده مشخص نکردن 🤔

تو کانال مشاور بصبر ببینم پیدا میکنم بفرستم

محدوده ترازیو تخمین زده....راستم میگه فکر کنم ۱۷ ۷۰۰۰ میده که مجازی استارتر....ولی بخون تراز بالا بگیری الویتت بره بالا

به امید روز های بهتر ادامه میدم....

2706