2733
2734

خیلی خوشمزه درست میکنم همه خوششون میاد نمیتونم بگم بیرونی خوشمزه تره یا ماله من چون هرکدومش یجوره خوشمزس ولی دلم میخواد یبار مثل بیرونی درست کنم 

بیرونیا چجوری درست میکنن که مزه اس متفاوتهه؟؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

بیرون که فقط سوسیس کالباس میده

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به نظرم بیرونیا یک خمیرشون فرق داره و آماده نیست دو اینکه پنیرشون خیلی مارک خوبیه 

من خمیرو خودم درست میکنم 

اره اتفاقا داشتم فکر میکردم شاید پنیرشون متفاوتههه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
نه خب همه پیتزا سوسیس کالباس نیست

من خوردم اکثراهمین 

به نظر اونی که شما درست میکنی بهتره

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

کی داره در مورد من حرف میزنه؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بنظرم سس رو خودشون درست میکنن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

پنیر اونا پنیریه که چند روز فقط تاریخ داره مخصوصه

فر هم خیلی مهمه که مال اونا پر قدرته

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2706