2733
2734
عنوان

قطع بارداری در هفته ۳۲

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 31 پست
چرا زجر بکشه گلم؟ ممنونم از همدردیت خیلی سخته 

کلی عوارض براش داشته نارس بودنش الان مجبوره کلی دارو بخوره تشنج پنهان داره هنوز حرف نمیزنه و‌ از همه بدتر بیشفعالی و عدم تمرکز داره

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
هیچ دلیلی نداشت  همه چی نرمال بود  رشد بچه و همه چی  گفتن پیش میاد چنین چیزهایی

برای منم جفت درحال کنده شدن بود هیج علایم وخونریزی هم نداشتم دکتر از تو سونو دید درحال کنده شدنه خونم لخته میشه به جفت نمیرسیده  سریع برام آزمایشای تخصصی نوشت توخونم مشخص شد مشکل انعقاد خون دارم  واسه همین پرسیدم مشکل انعقاد داری یانه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای منم جفت درحال کنده شدن بود هیج علایم وخونریزی هم نداشتم دکتر از تو سونو دید درحال کنده شدنه خون ...

نه‌گلم مشکلی نداشتم 

یکم قند خونم بالا بود فقط 

که دکتر گفت این باعث جداسازی جفت نمیشه

عزیزم من پارسال بچه ام بدنیا اومد اما متاسفانه دو روز بعدش فوت شد دقیقا سر پنج ماه اقدام به بارداری ...

عزیزم خدا صبر بده بهممون 

گلم توی اون پنج‌ماه تغذیه خاصی داشتی ؟ قرص خاصی استفاده میکردی؟ 

قند خون اینا نداشتی؟ 

2728
برای منم جفت درحال کنده شدن بود هیج علایم وخونریزی هم نداشتم دکتر از تو سونو دید درحال کنده شدنه خون ...

ببخشید گلم اول ماه پنج اقدام بارداری کردین یا پنج‌ ماه تموم شد؟ الان نینیتون بدنیا امده؟

عزیزم خدا صبر بده بهممون  گلم توی اون پنج‌ماه تغذیه خاصی داشتی ؟ قرص خاصی استفاده میکردی؟  ...

آره من تو بارداریام دیابت میگیرم برا بچه اولم انسولینی بودم ،برا دومی هم دکتر خیر نکرده باید بهم انسولین میداد بجاش رژیم سرسختی داد که نابود شدم ۹ماه تمام رژیم بودم شده بودم پوست و استخون هیچکی منو نمی‌شناخت بخدا داداشم اومده بود خونمون منو نمی‌شناخت،بعد که زایمان کردم همه ی پزشکا بهم گفتن مشکل پسرت بخاطر استفاده نکردن داروی دیابت بوده چون سر بارداری اول انسولین استفاده میکردی نباید رژیم سخت میگرفتی دیگه پنج ماه بعدش باردار که شدم از همون هفته های اول انسولین استفاده کردم،نه خواهر چه تغذیه ای اما شما اگر تواناییشو دارین سعی کنید تو این پنج ماه کباب گوشت خیلی بخورید من بخاطر بارداری قبلیم که رژیم بودم کلا بدنم نابود شد استخونام خیلی درد می‌کنه ولی این بارداریمو چون انسولینی بودم و رژیم خاصی نداشتم خیلی تپلی شدم

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
آره من تو بارداریام دیابت میگیرم برا بچه اولم انسولینی بودم ،برا دومی هم دکتر خیر نکرده باید بهم انس ...

عزیزم من یک ماه سزارین شدم ماه اخر قندم رفت بالا یعنی بعد خوردن ناهار به ۱۶۰ اینا میرسید 

که دکتر به من سه واحد انسولین داد خودش میگفت این مقدار خیلی کمه 

امروز رفتم برای تست گلوکز ناشتام خیلی خوب بود ولی تست دوساعت بعدش ۱۹۰ بود 

شما بعد بارداریتون دیابتتون قطع میشد؟؟

البته الان چون خیلی بیتابی میکنم امکان داره قندم بالا بره 😭

2738
عزیزم من یک ماه سزارین شدم ماه اخر قندم رفت بالا یعنی بعد خوردن ناهار به ۱۶۰ اینا میرسید  که د ...

وقتی باردار بودم رفتم پیش متخصص تغذیه بهم گفتن برا بارداری زود اقدام کردید باید صبر می‌کردید قنداتون تنظیم بشه من برا بارداری اولم اوکی بود همون هفتاد یا هشتاد بود ناشتاهام،برا بارداری دومم ۱۰۵ بود ناشتام که دوساعتاش رو چک نکردم از بس درگیر بودم که سریعتر باردار شم به هیچی فکر نکردم این یکی رو هم که هنوز نرفتم هنوز بچه ام یک ماهش نشده ولی تو فکرم که برم آزمایشاتمو بدم خیلی میترسم استرس دارم که این قنده ولم نکرده باشه

الهی قدم نو رسیده مبارک باشه 😍

زنده باشید گلم پارسال این موقع ها ماتم گرفته بودم از غصه میخواستم بمیرم😔

گلم توی اون شش ‌ماه تغذیه خاصی داشتی ؟ قرص خاصی استفاده میکردی؟  قند خون اینا نداشتی؟

نه رژیم خاصی نداشتم ،فقط قرص آهن ،نه من قند نداشتم 

من مسمومیت بارداری داشتم بچمو ۲۷هفته ازدست دادم ۶روزم زنده بود بعد فوت شد بارداری بعدیم تحت نظر بودم خداروشکر مشکل خاصی نداشتم 

نه رژیم خاصی نداشتم ،فقط قرص آهن ،نه من قند نداشتم  من مسمومیت بارداری داشتم بچمو ۲۷هفته ازدست ...

تحت نظر دکتر زنان ؟ یا متخصص خاصی رفتین؟ 

بنظرتون اقدام بعد سه ماه ریسکش زیاده؟ بخاطر سزارین؟

تحت نظر دکتر زنان ؟ یا متخصص خاصی رفتین؟  بنظرتون اقدام بعد سه ماه ریسکش زیاده؟ بخاطر سزارین؟

بله عزیزم دکتر زنان ،سه ماه یکم زوده خودت اذیت میشی صبر کن یکم جون بگیری تقویت بشی ،من کلا حاملگی سختی دارم ویار وحشتناک بعد ۶ ماه دوباره باردار شدم یکم بدنم استراحت کرده باشه، شما هم بزار بدنت دوباره قوا از دست داده رو بدست بیاره زخم رحم خوب بشه ،منم مثل شما این دوره رو گذروندم هی دوس داشتم زود بچه بیارم ولی به حرف دکترم گوش کردم گذاشتم ۶ماه شد 

2706