2733
2739
عنوان

ارزش های ما دقیقا داره به کجا میره

125 بازدید | 9 پست

مخاطب خاص)مهمانان محترم نوروزی و غیر نوروزی(میشه از همه هنرمندی ها و شیرین بازی های کودکتون خاطره نگید؟ 😅 بخدا  

طرف بچه ۵ ساله ش حین بازی گفته  مامانم بابامو ول کرده با دوست پسرش رفته بیرون من تنها خونه م.

یا منم بززگ شدم میخوام  با دوست پسرم برم بیرون😗 عامو اینقد دوست پسر دوست پسر کرد که دختر من توجهش جلب شده دوستی که پسر باشه چه چیز ویژه ای داره . لطفا فیلم میبینید دنیای پاک بچه ها رو به ... نکشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاخدا 

از همین چیزا میترسم بچه دار شم

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2731
نگو از شبکه های تلویزیونی صدا و سیما پخش میشه؟؟؟!!

نه بابا فیلم خواهلان برادران ترکی نمیدونم از کجا پخش میشه اینو نشستن با بچه دیدن کل حرفای بچه دوست پسر بود

بعد دختر من که حالی ش نبود دوست پسر یعنی چی. تعریف ش دوست از جنس پسر بود که توی پسش دبستانی باهم بازی میکنن جواب میداد ما تو مدرسه سه قلو داریم دوستمن سه تاش پسرن کاش یکی شونم دختر بود بهتر بود🤣

عزیزم به اینجور حرفا تو این سایت جوابهای پرتی  میدن

مثلا میگن سبک زندگی هر کسی به خودش مربوطه یا شما بچه تو خوب تربیت کن به بقیه چکار داری و خزعبلاتی از این دست

غافل از اینکه اعمال و رفتار و گفتار تک تک ادما بر هم اثر داره

عزیزم به اینجور حرفا تو این سایت جوابهای پرتی  میدن مثلا میگن سبک زندگی هر کسی به خودش مربوطه ...

ببین بعضی مسائل رو بچه باید زمانی روبرو بشه که براش خوب و بد بودن قابل تفکیک باشه الان بچه من ۵ سالشه تعریفی از خیانت نداره تو زندگی ... چرا باید این حرفا از یه بچه همسن بهش زده بشه و کنجکاوش کنه چرا دوست پسر بدِ ... الان من باید توضیح بدم مفهومی که اینا میگن با دوست های مدرسه ای و همبازی هاش فرق داره

عزیزم به اینجور حرفا تو این سایت جوابهای پرتی  میدن مثلا میگن سبک زندگی هر کسی به خودش مربوطه ...

و موضوع مهمتر اینکه تعریف میکنن و میخندن یعنی بچه یه حرف جالب زده شسرین زبونی کرده!

والا من بچه م همچین حرفس بزنه آب میشم😅

2740
ببین بعضی مسائل رو بچه باید زمانی روبرو بشه که براش خوب و بد بودن قابل تفکیک باشه الان بچه من ۵ سالش ...

بله من با شما موافقم چون دو تا فرزند دارم و کلی نگرانشونم تو این جامعه که. روز به روز داره بدتر میشه

و موضوع مهمتر اینکه تعریف میکنن و میخندن یعنی بچه یه حرف جالب زده شسرین زبونی کرده! والا من بچه م ه ...

متاسفانه بعضی پدر مادرا لفظ پدر و مادر خیلی زیاده از سرشون

بچه شون مثل علف هرز خودش داره بزرگ میشه و تربیت میشه با دیدن اینجور چیزا