2737
2734
عنوان

کیا تو عقد با پدر ومادرشون خیلی مشکل داشتن !؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 52 پست
خواهش میکنم عزیزم  شما هم حق دارید نظر تون رو بگید  چون اینجا یک فضای عمومی هست  ا ...

قربونت

به قول دکتر هلاکویی طرف دهنشو کثیف کرده و حرف بی ربط زده ولی من گوش خودمو کثیف نمیکنم و هر زباله رو توی گوش و ذهنم بریزم، حتی خودمونم نباید حرف بیربط بزنیم

من مقابله به مثل رو همیشه قبول ندارم، بعضی وقتا ادم شعور خودشو زیر سوال میبره با اینکار 

من عقیده دارم شان و شخصیت من بالاتر از این حرفاست که با هرکسی دهن به دهن بشم و حتی مقابله به مثل کنم باهاش

بازم هرکسی بنا به تجربه ی خودش و اموخته هاش عمل میکنه، هر موقعیتی باید یجوری واکنش نشون داد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایناهمشون سطح اوغده ای بودن شماهارونشون میده که چقدواس همه چی جبهه میگیرین الان فهمیدم راس میگین پد ...

اون پست اول بود که بهت گفتم خداروشکر تجربه داشتن پدر و مادر نفهم رو نداشتی 

اما الان میگم این روان پر تنش محصول همین والدینه 

منم اینو  فهمیدم

2742
اون پست اول بود که بهت گفتم خداروشکر تجربه داشتن پدر و مادر نفهم رو نداشتی  اما الان میگم این ...

اینطورکه معلومه راون شماپرتنشه من خیلی سعی کردم باشماخوب حرف بزنم پستاروببینی میفهمی ولی شماخواروارخواروارمتن واسم نوشتین وهمچنین اون دوست

خداروشکرتوخانواده ای بزرگ شدم که هم معذرت یادم دادن وهم شوخی من سعی کردم حرفوعوض کنم که بییشترازاین سوع تفاهم پیش نیاداماشماچی

خوبه یادگرفتم به یه کلمه سطح خودمون نشون میدیم وبایدباهمه دهن به دهن نشیم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
اینطورکه معلومه راون شماپرتنشه من خیلی سعی کردم باشماخوب حرف بزنم پستاروببینی میفهمی ولی شماخواروارخ ...

برو بزار باد بیاد 

من و تو که مثلاً دوست شدیم پست من رو با اون دوست ریپ زدی و دوباره حرف مفت زدی 

خانوادت اینطوری یادت دادن معذرت خواهی کردن رو ؟

گفتن هرجا کم آوردی معذرت خواهی کن و بعد دوباره توهین کن 

تو از یک آدم اصیل نیستی مثل روز واسم روشنه 

رو بزار باد بیاد 

2740