2737
2734
عنوان

شوهرم گفته برگرد خونه🤔😐

412 بازدید | 12 پست

یک ماه پیش شوهرم دعوایی بامن راه انداخت بهم توهین کرد فحاشی کرد به من و خونوادم زنگ زد عمو دایی و آبرو ریزی 

با پدرم دعوا کرد بی احترامی کرد وسایلمو دست کاری میکرد تو خونه اذیت میکرد شبا دیر می اومد پول نمی‌داد عین یه بچه دوساله لجبازی میکرد و اذیتم کرد 

حالا امروز اظهارنامه فرستاده من از مسافرت اومدم برگرد بیا خونه همسر عزیزم 

چقدر عوضیه این همه منو عذاب داده حالا میگه برگرد هر موقع مایل بودی

من چیکار کنم جواب اینکارا شو کی باید بده😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخوای جدا شی یا میخوای زندگی کنی؟

اگه می‌تونستم جدا میشدم ولی خیلی سخته جدایی از این آدم اذیت می‌کنه طلاق نمی‌ده ولی می‌خوام میخمو بکوبم تا برگردم چون من خودم نیومدم اون بیرون کرد

اگه می‌تونستم جدا میشدم ولی خیلی سخته جدایی از این آدم اذیت می‌کنه طلاق نمی‌ده ولی می‌خوام میخمو بکو ...

ببین حالا که نصف راه سخت و‌رفتی یمدت قهر بودی خونه پدرت بنظرم اشتباه نکن و‌زود برنگرد حداقل ی جوری رفتار کن واقعا پشیمون بشه نشه ک‌یبار دیگه تکرار کنه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2740

چون انداختت بیرون 

اینطوری اظهار نامه داده که یه مدرک دستش باشه برای دادگاه بگه مثلا مسافرت بودم اینم رفته 

شماهم براش بنویس با توجه به ابرو ریزی که کردی و ایجاد آزار و اذیت برای خودم و خانوادم کردی و من از خانه خود بیرون کردی و آبروی من را در خانواد و اقوام بردی تهدید و و تهمت زدی فحاشی و کتک‌کاری کردی باید طبق قانون پاسخگو باشی