2733
2734
عنوان

واکسن ۶ ماهگی

107 بازدید | 10 پست

بعد از این واکسن ۶ ماهگی باز چند ماهگی داره بچم ؟

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یک سالگی  واکسن سختیه یک سالگی؟؟

واقعا سخته یعنی چطوری مثلا ؟🙄😮

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
واقعا سخته یعنی چطوری مثلا ؟🙄😮

ن عزیزم میگم سخته ۱ سالگی یا ن؟؟

اخه پسرم شنبه واکسن ۱ سالگی داره

شما کوچولوتون اذیت نشد با این واکسن ۶ ماهگی

خدا جونم مراقب تو دلیم باش🌱 به خودت سپردمش😍🤍
ن عزیزم میگم سخته ۱ سالگی یا ن؟؟ اخه پسرم شنبه واکسن ۱ سالگی داره شما کوچولوتون اذیت نشد با این وا ...

ن خداروشکر واسه واکسن های دیگ خیلی اذیت شد ولی واسه این ن از شمام انشالله اذیت نمیشه نگران نباش 

2740
ن عزیزم میگم سخته ۱ سالگی یا ن؟؟ اخه پسرم شنبه واکسن ۱ سالگی داره شما کوچولوتون اذیت نشد با این وا ...

ولی حتما قبل واکسن بهش استامینوفن بده که تب نکنه منم دادم ۶ کیلو بود منم بهش ۱۲ قطره دادم از این پاراکید اسمشه اونا خوبه دوبرابر وزنش قطره میدی 

ولی حتما قبل واکسن بهش استامینوفن بده که تب نکنه منم دادم ۶ کیلو بود منم بهش ۱۲ قطره دادم از این پار ...

من از بهداشت ک پرسیدم جالبه میگن اصن ب هیچی نیاز نداره واکسن ۱ سالگی و هیچ تب و اذیتی نداره

ولی ۶ ماهگی پسرم خیلی اذیت شد

خدا جونم مراقب تو دلیم باش🌱 به خودت سپردمش😍🤍
من از بهداشت ک پرسیدم جالبه میگن اصن ب هیچی نیاز نداره واکسن ۱ سالگی و هیچ تب و اذیتی نداره ولی ۶ م ...

اها من نمیدونستم شاید برای هر کسی ی جوره دیگ 🙂