2777
2789
عنوان

بنظرتون بهترین و بدترین...

58 بازدید | 9 پست

بنظرتون بهترین و بدترین اختراع بشر چی هست؟؟

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدترین گوشی

تاحدودی موافقم

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

بهترین اختراع عینک 

بدترین = وسایل الکترونیکی و برقی 

این نظر منه😁و دلایل زیادی بخاطرش دارم

میدونم دیدگاه شما متفاوته و خبر هم دارم از دیدگاهتون ولی خب من این رو قبول دارم لطفا نشنید دعوا کنید 

نمیخوام بی نقص باشم نمیخوام کامل باشم.دوست دارم بخشی از این دنیای ناکامل باشم.دوست دارم رشدم در راستای آرامش و خوشحالی ام باشه نه در راستای عذابم/یکی از دلایلی که حجاب ساده رو دوست دارم اینه که افراد ظاهربین سمتم نمیان❤️وقتی مثل عقده ای ها سعی داری تو زندگی افراد دخالت کنی و سعی داشته باشی نظری داشته باشن که تو میپسندی تو هم یک عقده ای هستی هم دیکتاتور
وای عینک رو خوب گفتی  من کورم واقعا😂

😂😂یکساعت داشتم فکر میکردم چه تکنولوژی خوبه هر چی از جلو چشمم رد شد بد بود 

بعد رسیدم به عینک دیدم بودنش واقعا ضرورت داره به نبودنش😁😑

نمیخوام بی نقص باشم نمیخوام کامل باشم.دوست دارم بخشی از این دنیای ناکامل باشم.دوست دارم رشدم در راستای آرامش و خوشحالی ام باشه نه در راستای عذابم/یکی از دلایلی که حجاب ساده رو دوست دارم اینه که افراد ظاهربین سمتم نمیان❤️وقتی مثل عقده ای ها سعی داری تو زندگی افراد دخالت کنی و سعی داشته باشی نظری داشته باشن که تو میپسندی تو هم یک عقده ای هستی هم دیکتاتور