2733
2734
باشه چشم  مرسی ازت من با هدفت اینکه رتبه ۶ هزار بیارم میخونم ولی ب ۱۰ هزارم راضیم

قربونت عزیزم.💜

نه عزیزم به این هدف بخون که بهترین خودت رو یه نمایش بذاری برای خودت رتبه و حد تعیین نکن تا تلاشت روز به روز بیشتر بشه

رتبه توی کشور رو میگی یا منطقه؟

من خودم فرهنگیان قبول شدم ولی رشتم تجربیه ولی فکر نکنم با ۱۰ هزار منطقه انسانی فرهنگیان بشه آورد

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️
قربونت عزیزم.💜 نه عزیزم به این هدف بخون که بهترین خودت رو یه نمایش بذاری برای خودت رتبه و حد تعیین ...

واقعاا؟دانشجو فرهنگیانی؟؟

چرا عزیزم پارسال با رتبه ۱۱ هزار توی کرج رشته آموزش ابتدایی برداشتن 

امسال گفتن بیشتر شده فک کنم تا ۱۳ هزار هم بردارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاا؟دانشجو فرهنگیانی؟؟ چرا عزیزم پارسال با رتبه ۱۱ هزار توی کرج رشته آموزش ابتدایی برداشتن  ...

آره عزیزم

آها خب حتما منطقه شما ظرفیتش زیاد هست فرهنگیان رتبه قبولیش منطقه تا منطقه ممکنه خیلی متفاوت بشه بعضی جاها قبولیش خیلی سخته

آره عزیزم آها خب حتما منطقه شما ظرفیتش زیاد هست فرهنگیان رتبه قبولیش منطقه تا منطقه ممکنه خیلی متفا ...

وای خشبحالت کی کنکور دادی؟اره عزیزم کرجو نگا کنی زیاده ولی من میترسم رتبه ۱۰ هزار هم نیارم

2728
وای خشبحالت کی کنکور دادی؟اره عزیزم کرجو نگا کنی زیاده ولی من میترسم رتبه ۱۰ هزار هم نیارم

پارسال 

مرسی عزیزم ان شاالله قسمت خودت💓

دعا می کنم خوب تلاش کنی و قبول بشی تو هم برای من دعا کن که خدا نجاتم بده از این موقعیتی که چندین ساله درگیرشم... واقعا دیگه نمی تونم تحمل کنم توی شرایط سختی هستم

میدونی مشکلت چیه تو از هدفت یک غول بزرگ ساختی در صورتی که اگر تلاش کنی کم کم این غول از هم میپاشه و متوجه میشی میتونی بهش برسی

من متولد ۸۱ام اگ امسال نشه دوباره میخام سال بعد کنکور بدم 

خیلی خوبه برای هدفت ارزش قائلی ولی تو هنوز امسال تمام خودت رو نذاشتی و کلی وقت هست درست نیست فکر سال آینده باشی

سال اینده هم باید تلاش کنی تا موفق بشی چیزی تغییر نمیکنه که پس عمرت رو هدر نده همین امسال تلاش کن اگر تمام خودت رو گذاشتی و خدای نکرده نشد بعد اون موقع بگو سال دیگه و برای هدفت باز بجنگ

2740
عزیزم دعا میکنم ک هر مشکلی داری ایشالا خدا کمکت کنه حل شه بره فداتشم🥺

مرسی عزیزم لطف داری🌷🌷

فقط یک چیزی بگم تو رو خدا فرصت رو از دست نده عمر آدم ارزش مند هست تمام تلاشت رو بکن از طرفی اگر هی تلاش نکنی و فرصت ها رو از دست بدی مغزت به تنبلی عادت میکنه