2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 105 پست
چندوقته ازدواج کردی؟! عکساشون رونگاه نکن چطور۲۲سال اختلاف سن؟! همسرت زن وبچه داره پدرت مخال ...

۷ ساله باهمیم ۳ ساله ازدواج کردیم . نه وقتی ۲۶ سالشون بود همسرشان تو تصادف فوت میکنم الان ۴۷ سالشونه بچه ندارن

پدرم همیشه خونش .اجازه نمیده به مادرم تنها جای بره . نهایتا به بهونه خرید سبزی و میوه و چیزی بیاد بی ...

خب بقیه یواشکی بیان وبرن

دیگه آشیه که خوردی

پدرت لجبازه چقدر

ولش شوهرت روبچسب

عکساشونم نگاه نکن هوس نکنی

من چی بگم مادرم فوت شدن ودیگه نه میرم نه میان

باغریبه هارفت وآمدمیکنم

کلاانگارخونواده ندارم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پنج سال دیگه تو اوج جوونی شوهرت شد ۵۲ ساله میفهمی ماه بودن به چه معناست من واقعا کسایی که با اختلاف ...

پدرم خودش ۱۵ سال از مادرم بزرگ‌تره و من عاشقی و از اونا یاد گرفتم . شوهرم ۱۰۰ سالشم بشه من رو سرم میذارمش 

۷ ساله باهمیم ۳ ساله ازدواج کردیم . نه وقتی ۲۶ سالشون بود همسرشان تو تصادف فوت میکنم الان ۴۷ سالشونه ...

خودت چند سالته

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2728
2740
پدرم خودش ۱۵ سال از مادرم بزرگ‌تره و من عاشقی و از اونا یاد گرفتم . شوهرم ۱۰۰ سالشم بشه من رو سرم می ...

حرفت درسته

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
اگه آدم حسابی باشه سن و سال مهم نیست ولی برمیگشتک عقب اینکارو نمیکردم

بزار زمان بگذره .گذر زمان شاید حلشکرد .

ناراحت نشی ازم ولی اگه دختر داشتم و میخواست با بیست سال بزرگتر از خودش ازدواج کنه ،شاید منم همچین حرفی بهش میزدم.

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
میذارم ماهی یه بار دو ماهی یه بار نیم ساعت.اونم بیرون.ولی کنه مامانی دلم میخواد تو بغل مامانم بخوابم ...

الان از بابات شناختی نداری؟ نقطه ضعفی نقطه قوتی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
بعد ۳ سال حتی دلتنگمم نشده . با شوهرم میرم . بدون شوهرم صد سالم نمیخوام برم . اگه بدونن شوهرم چقد خو ...

ببخشید اینو میگم شماهم بدجور لجبازیا مثل پدرت!

من میگم شما اگر شوهرت مشکلی نداره اینکارو بکن 

حتما جواب میده.

شاید الان ناراحته که نه به حرفش موقع ازدواج گوش کردی نه به این حرفش که تنها بری، بیشتر الان لجش گرفته.

شمام یکم کوتاه بیا به قول معروف برادریتو ثابت کن یه قدمی بردار مطمئن باش پدرتم ببینه تو یه قدم برداشتی کم کم راضی میشه شوهرتم ببینه.

خب بقیه یواشکی بیان وبرن دیگه آشیه که خوردی پدرت لجبازه چقدر ولش شوهرت روبچسب عکساشونم نگاه ن ...

برادرم میاد .خواهرم میاد .ولی من دلم مادرمو میخواد .تولدشون میشه عکساشونو میبینم دق میکنممممم من.خدا مادرتو بیامرزه.کاش منم بمیرم و درد بی مادری نکشم

2706