2733
2739
عنوان

میخام مجردی برم سفرر😁

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 28 پست
بله...من تنها هم میرم تور نمیگیرم که ازاد باشم ولی حتما هتل و بلیط های رفت و برگشت از قبل رزرو میکنم ...

تنهایی بدون دوست؟ خوش میگذره؟ من اکثر کارا رو تنهایی امتحان کردم الا این یه کارو

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تنهایی بدون دوست؟ خوش میگذره؟ من اکثر کارا رو تنهایی امتحان کردم الا این یه کارو

اره عزیزم ..من تنها کافه رفتم سینما رفتم خرید لباس مجلسی رفتم دکتر رفتم حتی چندساعتم بستری شدم تنها...خلاصه دیگه دیدم یه مسافرت مونده اونم دوساله استارتش زدم و چندباری رفتم.من که راضیم مدل خاص خودش که ارامشش زیاده چون همچییی دسته خودته

اره عزیزم ..من تنها کافه رفتم سینما رفتم خرید لباس مجلسی رفتم دکتر رفتم حتی چندساعتم بستری شدم تنها. ...

منم همه ی کارایی که گفتیدو تنهایی کردم، این عید میخواستم تنهایی سفر کنم که احساس کردم این یه کارو دوست ندارم تنهایی انجام بدم. حالا شاید بعدا امتحانش کردم

2728
منم همه ی کارایی که گفتیدو تنهایی کردم، این عید میخواستم تنهایی سفر کنم که احساس کردم این یه کارو دو ...

اول با یه مسافرت کوتاه و کم خرج شروع کن که اگه دوست نداشتی زیاد تو ذوقت نخوره

من عید میخواستم تنهایی با تور برم آژانس گفت باید تخت دوم رو هم حساب کنی

چقد نامرد خب منم چمدبار گفتن باید هزینه بیشتر بدی  

یایبار با خاهرم‌رفتم  گفت اتاق ۲تخته افزایش قیمت داره 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
۲۵سالمه فعلا شرایطشو ندارم دراسرع وقت میرم 

اهان ان شالله 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

خوش میگذره گاهی ادم نیاز داره به تنهایی 

2740
اره عزیزم ..من تنها کافه رفتم سینما رفتم خرید لباس مجلسی رفتم دکتر رفتم حتی چندساعتم بستری شدم تنها. ...

اره دقیقا خودتی خودت هرکاری خاستی میکنی تک تنها

چقد نامرد خب منم چمدبار گفتن باید هزینه بیشتر بدی   یایبار با خاهرم‌رفتم  گفت اتاق ۲تخته ...

تور این اذیتارو داره که حتی بعد واریز پول ممکنه بگند پول اضافه بدید با وجود اینکه قرارداد بسته شده

تور این اذیتارو داره که حتی بعد واریز پول ممکنه بگند پول اضافه بدید با وجود اینکه قرارداد بسته شده

نه به ما اول کار گفت بود شما دونفرین افزایش قیمت داره طوری نیست گفتم نه دیگه

یااینکه ۴نفره بگیرید با ۲تا خانم دیگه اینجور دوست نداشتم ترجیح دادم ۲تایی باشیم

نه به ما اول کار گفت بود شما دونفرین افزایش قیمت داره طوری نیست گفتم نه دیگه یااینکه ۴نفره بگیرید ب ...

باز خوبه که از اول گفت که ممکنه افزایش قیمت داشته باشه.من خودم گفتم منو با بقیه تیم کن گفت تک دیگه ایی ندارم باید پول تختشو بدی

باز خوبه که از اول گفت که ممکنه افزایش قیمت داشته باشه.من خودم گفتم منو با بقیه تیم کن گفت تک دیگه ا ...

خب این از زرنگیش بوده به هر یه نفر این بگه کلی پول به جیب میزنه

این ازاول گفت بخاین یه نفره یا ۲نفره باشین افزایش داره میتونیدم این کار بکنید ماقبول نکردیم