2733
2739
عنوان

هفته هفتم و تشکیل نشدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 39 پست
الهی بحق فاطمه زهرا تشکیل شده  بسپار بخدا و آروم باش  دلم روشنه تشکیل میشه 😍

ممنونم از دلگرمی زیبا تون 🥰

البته بگم دل خودمم روشن ولی بازم استرس و نمیشه کاریش کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم اینطوری بودم رفتم تو 7هفته گفت تشکیل نشده ولی اون موقعه دکتر سونو گفت برو دوهفته دیگه برگرد نگران نباش منم دقیقا دوهفته بعد رفتم قلبش میزد الآنم پسرم 9سالشه نا امید نباش انشالله که قلبش میزنه

2731

انشالله به حق همین شب عزیزی که تو راهه صدای قلب نینی تو بشنویی😍

خیلی سخته منم نی نی مو بخاطر این موضوع از دست دادم😔

بهش فکر نکن و اینکه تا خون ریزی لک نداشتی به سقط فکر نکن

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
ممنونم از دلگرمی زیبا تون 🥰 البته بگم دل خودمم روشن ولی بازم استرس و نمیشه کاریش کرد 

خواهش میکنم عزیزم 

پس به دلت اعتماد کن🤗

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2740
نترس همه چی درست میشه ساعت چند نوبت داری؟  بخدا منم استرس گرفتم نکن اینجوری به چیزای خوب فکر ک ...

امروز دکتر نیومد رفت ولسه شنبه فقط نمیدونم پیش همون سونویی که اول رفتم برم یانه ؟؟؟؟

خیلی مممونم امین  شما چند هفته بود ؟؟

به حساب سونو ۶

به حساب پریودی ۷

تا لک خون ریزی نداشتی نرو دکتر و آجیل چیزای مقوی بخور استراحت کن 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

ی حسی بهم میگه تو دلیت سالمه قلبش تشکیل شده😍😍

2706