2733
2739

عشق شون خالص نیست عشق واقعی عشقی هست که ازت خسته نشه

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خیالش راحته دیگه مال خودشی 

اینم حرفیه

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2731
عشق شون خالص نیست عشق واقعی عشقی هست که ازت خسته نشه

احسنت

#کاربر آقا    #این چجور خدایی که نه میفهمه منو نه میشه باهاش خوش و بش کنم؟!     #الله ساقی چرا گوشیش خاموشه؟!الله برسون علف...
2740
اولش سعی میکنن مختو بزنن وقتی موفق شدن میرن سراغ بعدی 

ولی آخه امتحانش کردم برگشت بهم گفت من هم سن باباتو دارم ۴۰ سالمه و بعدش گفت آقا رل دارم وقت اضافی واسه کسی دیگه ای ندارم

من امتحانش کردم برگشت گفت رل دارم وقت اضافی برای کسی ندارم بعدش گفت هم سن بابات دارم لطفا مزاحم نشو ...

خب شاید چون سنش بالاس حوصله این کارا رو نداره دیگه دلیلش واضحه 

خودت چن سالته

2706