2733
2734
نی نی شما چطوره ماهی خانوم؟ 😍 خاله قربونش بره جنسیتش چیه!!! 😍 غرض از مزاحمت باید بگم کاربر hana. ...

سلام اسما جان 🤗😍😘

دیگه کاربری جدیدت رو حفظ کردم میشناسمت عزیزم  😍🤗

مراحمی خوشگل من 😘

خداروشکر خوبه  به خاله اسماش سلام میرسونه 😁

الهی خدا همیشه جویای احوالت باشه عزیزم 🤲❤

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
سلام اسما جان 🤗😍😘 دیگه کاربری جدیدت رو حفظ کردم میشناسمت عزیزم  😍🤗 مراحمی خوشگل من 😘 خ ...

عه وا😍یادم رفته بود اسممو بهتون گفتم🥴😂

خوبید شما؟؟ چه کم پیدایین مامان خانوم😍🥺

نی نی خوبه!! 😍خدا حفظش کنه.. انشالله سلامت بغلش کنی قربونت برم😍💚

فقط یه بیت.... اونم اینکه.. شده از درد بخندی که نبارد چشمت!...باورت میشه که من، در این خنده ی پر غصه مهارت دارم؟! ... :/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نمی‌دونم این ک گفتی چیه  برام دعا کن برا ازدواجم با عشقم مرسی

انشالله هرچی تورو به خوشبختی نزدیک میکنه همون بشه عزیزم

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

@مهرآسا_خانوم    

ببخشید عزیزم هر کاری کردم پیامم به پیامت ریپلای نشد 

بخاطر همین تگت کردم 

گاهی وقتا کم میام تو سایت 

فدات عزیزم 

راستی یادم رفت  نی نی مثل خودت یه دخمل نازه😍😍😍

اسما جان برام دعا کن  هفته پیش آزمایش دادم معلوم شد تیروئید بارداری گرفتم  یعنی کم کاری تیروئید گرفتم 

دارم هر صبح ناشتا قرص مصرف میکنم 

میگن کم کاری تیروئید تو بارداری  رو هوش بچه تاثیر بد میذاره 

دعا کن رو هوش بچم تاثیر نذاره 

من به دعاهات معتقدم  دختر خوش قلب و مهربون😘😘😘

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2740
چه عجیب  من شمارو یادمه از طریق امضاتون😍 الحمدالله❤️

خیلیا بودن به من لطف داشتم کاربریای قشنگشون ندیدم تگ کنم ولی ممنونم😍

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
@مهرآسا_خانوم     ببخشید عزیزم هر کاری کردم پیامم به پیامت ریپلای نشد  بخاطر همین ...

عزیزدل مننننن!!! این چه حرفیه دورت بگردم... اصلن ام رو هوش بچت تاثیرنداره و امید دارم که خدا یه دختر باهوش و زیبا و سالم میذاره بغلت😍💚

حتمن که دعات میکنم قربونت برم فقط بیشتر مراقب خودت باش تا این روزا هم بگذره، 😍✨💜

فقط یه بیت.... اونم اینکه.. شده از درد بخندی که نبارد چشمت!...باورت میشه که من، در این خنده ی پر غصه مهارت دارم؟! ... :/
2706