2737
2739
عنوان

بيايد همه عاشق شدم متخصصه امتحانش كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 37 پست
پ رل داره انگار  اونم تو محیط و شهر خودشون  

نه مطلبي نيزاره نه كامنتي داره نه فرد مشكوكي تو پيجش امارشو دارم. گفت كلا انگار اهل دوستي نيست با هيچ ازمي نه اين دختره بخاطر شرايطي كه داره. نميتونه دوست بشه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه مطلبي نيزاره نه كامنتي داره نه فرد مشكوكي تو پيجش امارشو دارم. گفت كلا انگار اهل دوستي نيست با هي ...

منم تو پیجم هیچ مطلب نمی‌ذارم    حتی ی استوری تا ب حال نذاشتم    اما کلی رل دلشتم

2728
منم تو پیجم هیچ مطلب نمی‌ذارم    حتی ی استوری تا ب حال نذاشتم    اما کلی رل دلشت ...

چون رلات جدي نبودن و الا ن با هيچكدومشون ازدواج نكردي كه بخواي ايروي خودتو ببري همه بفهمن علنيش كني. مخصوصا وقتي كه كات ميكنيد 

همزمان ک رل داشتم هم رل میزدم   در این حد  اینارو میگم ک گول پسررو نخوری   و دیگه به ...

اين انقدر شخصيتت جنتلمن و خوب و والا بود كه حتي براي رابطه يه شبه هم قبول نكرد كه فكر نميكنم مثل اين برام بشه ديگخ. همشون بدرد نخوردن. 🧿🧿🧿 از رفتارشون فهميدم سريع 

چون رلات جدي نبودن و الا ن با هيچكدومشون ازدواج نكردي كه بخواي ايروي خودتو ببري همه بفهمن علنيش كني. ...

برا سرگرمی رل میزدم 

اگه جدی بود هم استوری اینا نمی‌ذارم   اما همه جای گوشیم سهم اون میشد

2740
برا سرگرمی رل میزدم  اگه جدی بود هم استوری اینا نمی‌ذارم   اما همه جای گوشیم سهم اون ...

نه اين كلا اگر اهل رل و سرگرمي بود و مثل شما با همين دوست كن تىكي ميشد كه بدةور ديشب مخشو نزد ولي مودش قصدسو نداست. شرايط داشت نكنه ترنسه ؟ 

برا سرگرمی رل میزدم  اگه جدی بود هم استوری اینا نمی‌ذارم   اما همه جای گوشیم سهم اون ...

بعدشم اگر يكي رو هم ميزاشتي اون يكي ها ميفهميدن داري خيانت مبكني من روانشناسم 

اين انقدر شخصيتت جنتلمن و خوب و والا بود كه حتي براي رابطه يه شبه هم قبول نكرد كه فكر نميكنم مثل اين ...

ببین احمق ک نیست از پشت گوشی یکی بهش درخواست بده برا سک س اونم قبول کنه  اونم با چندبار چت در مجازی   

داری ب خودت میفهمونی زوری ک جنتلمنه فلانه   

جنتلمن و اینارو بعد شش ماه رابطه با کسی میشه متوجه شد ن کراش زدن

ببین احمق ک نیست از پشت گوشی یکی بهش درخواست بده برا سک س اونم قبول کنه  اونم با چندبار چت در م ...

اگر ادم بدي بود چرا رل نزد ؟ پس اگر مجازي باشه رل مبزنه. پس كسيو نداره اينارو داري ميگي ديگه ج

نه اين كلا اگر اهل رل و سرگرمي بود و مثل شما با همين دوست كن تىكي ميشد كه بدةور ديشب مخشو نزد ولي مو ...

ببین با هر کسی ک رل نمیزنه    حضوری میرف ی چیز 

من تو مجازی هر کی میاد پیوی جواب سلامم نمیدم     فرق می‌کنه حضوری مجازی 

خب چطور نگفت كسي رو دارم. اگه باهاش جديه 

خب شاید واقعا کسی رو نداره اما فهمیده شما دارین امتحانش میکنید

کلا پسرا به دخترای غریبه که یهو برن جلو جواب سربالا میدن

من خودمم تجربه کردم دقیقا همین حرفو بهم زد

خنثی
2706