2737
2739
عنوان

میتونم یه کامیون برای خودم گل بخرم.. اما همسرم برام نمیگیره…

| مشاهده متن کامل بحث + 2591 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس زودتر به توافق برسین جاان عمم...من منتظرما 🤣🤣

گل فروشی دم خونه تون هست ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

حالا از شوخی بگذره درکت میکنم شوهر منم اصلا گل و کادو خریدن و این چیزا رو یاد نگرفته چون تو فرهنگشون نبوده ، با اینکه تحصیل کرده هست اما تو دانشگاهم تغییر نکرده متاسفانه.

تو مناسبت ها هم نهایتا میگه بیا بریم هر چی دوس داری برات بخرم اصلا هم نمیفهمه این دیگه اسمش کادو نیست!!

راجع به گل درست میگی، مرد باید به خانومش گل بده، یکی دوبار برای خودت شاخه گل بخر بدونه گل دوست داری شاید ترغیب بشه.

دقیقا منم مشکلم همینه شوهرم بسیار پولداره و ماهیانه بالای ۱۰۰ درآمدشه ولی .....هیچوقت هیچوقت برام گل ...

حالا شوهر من گاهی فقط دویست هزار تومان داره و با اون برام گل میخره و من شدیداً ناراحت و عصبانی میشم

از گل متنفرم بس که به جای چیزهای ضروری پول به گل داده

مثلا یه هفته تو خونه میوه نیست با سه تا بچه بعد آقا پول میوه رو میده گل میخره

یعنی تا مرز سکته پیش میرم 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
همه درآمد بالا همه خواستگاراشون خوشگل و پولدار همه ی بدبخت و بیچاره های ایران منم🙃

اصلا افسردگی گرفتم در حد لالیگااا ..اینا زندگی میکننن مام داریم مثلا زندگی میکنیم عین گوز مش قنبر پسر بلقیس حمومی☹

2740
فدات بشم گلم امیدوارم به زودی زود  شما هم شاغل بشی من فقط یه مدت درامدم خوب شده …  از ۱۵ ...

انشاالله کسب و کارت همیشه همین جوری پر رونق و پر روزی باشه عزیزم ❤️

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
همه درآمد بالا همه خواستگاراشون خوشگل و پولدار همه ی بدبخت و بیچاره های ایران منم🙃

تازه کجای کاری 

همه یا دانشجوی پزشکی ان 

یا خواستگار پزشک دارن دو دلن کارخونه دار انتخاب کنن  یا پزشک یا انبوه ساز 

همسرمنم تولد هام همش طلا میخره بدم میاد دوست دارم با گل و کیک بیاد بهن تبریک بگه اما روم نمیشه بهش ...

برا من برعکس اونقدر پول گزاف بابت گل داده من ناراحتم

میگم اگر به جاش طلا خریده بودی الان کلی سرمایه داشتم 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
2706