2737
2734

سلام بچه ها ترخدا ازتون خواهش ميكنم كه جواب بديد 

توي شغل خودمون بوده. ديدمش و ٤ ماهه تو پيج هم هستيم سريع استوريمو چك ميكنه و پيام ميفرستم لايك ميكنه. 

نميدونستم كسي تو زندگيشه با نه ديشب به ولسطه دوستم امتحانش كرديم زنگ زذيم. خيلي محترمانه جواب داد دوستم گفت عاشقت شدم ميخوام اشنا بشيم و بخدا قصد بدي هم ندارم. چشماتوت معصومه. خيلي محترمانه گفت منو از كجا ميشناسي ؟ ديدمت ؟ مرسي از ابراز علاقت.  ما متوجه شديم كسي تو زندگيش نيست بر گشت گفت منزننه باشما نه با عيچ كسي نميتونم رابطه دوستانه يا. رابطه هدفمند ازدواج با كسي داشته باشم نميتونم. چون يه شرايطي دارم كه اينطور ايجاب ميكنه ترخدا همه جواب بديد بهم حاشيه هم نزيد دوست دارم از تجربتون استفاده كنم 

شرایطش چی بود؟چرانپرسیدین؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این ازاوناست که خودش باید بره خواستگاری یاهم مادرش! ابراز علاقه نکن بهش چون از ابراز علاقه دخترا خوشش نمیاد هدفشم که ازدواج نیست

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔
این ازاوناست که خودش باید بره خواستگاری یاهم مادرش! ابراز علاقه نکن بهش چون از ابراز علاقه دخترا خوش ...

عه ؟ گفته شرايط دوستي ندارم و حتي ازدواج هدفمند. ممكنه كسي رو داشته باشه ؟ 

2740
گفت نياز نميبينم نميتونم توضيح بدم 

شایدبه توفکرمیکنه وجواب دوستتوندادصبرکن اگه بخوادخودش میگه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
شایدبه توفکرمیکنه وجواب دوستتوندادصبرکن اگه بخوادخودش میگه

اخه با من دوست نيست كه به عالمه دختر پيششه حالا سايد از نظر ظلهر از من كمتر ولي لول و پول و موقعيت 

شاید تو براش فرق میکنی مستقیم نگوا غیر مستقیم بگو😂

استوريهامو ميبينه سريع. كليپ سريع لايك مبكنه. من عمياي اونو لابك نكنم ناگفته نماند اونم لايك نمبزنه. خب جلو نمياد غرور داره نميدونم كراسه يا نه 

استوريهامو ميبينه سريع. كليپ سريع لايك مبكنه. من عمياي اونو لابك نكنم ناگفته نماند اونم لايك نمبزنه. ...

ی کوچولو باهاش گرم بگیر استوری گذاشت درمورد ی چیزی باهاش صحبت کن ببین چجوری صحبت میکنه