2733
2739
عنوان

به هیچ عنوان این کارو نکنید🚫🚫❌️❌️

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه پول وام هم برکت نداره چون اونم نزوله یا حتی سود بانکی 

اصلا اینطوری نیست دیگه لطفا تو این تایپیک همه دارن فتوا میدن قرعه کشی و وام اصلا نزول نیست 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
اصلا اینطوری نیست دیگه لطفا تو این تایپیک همه دارن فتوا میدن قرعه کشی و وام اصلا نزول نیست 

همین 😐😐😐 نه پول قرعه نه پول وام هیچی برکت نداره؟؟!! 

پس آدم چطور زندگی کنه 

اصلا دیگه اگه بتونن میگن پولی هم که به دست میاری برکت نداره نباید پول بگیری !!! 

پول وام کجاش مشکل داره ؟؟؟. تو کل دنیا وام هست 

یا قرعه کشی ...

2728
همین 😐😐😐 نه پول قرعه نه پول وام هیچی برکت نداره؟؟!!  پس آدم چطور زندگی کنه  اصلا دیگه ...

گلم سود بانک واسه کسایی هست که 

پول ندارن کار کن ندارن تو خانواده زن تنها هستن واسشون فکر میکنم مشکلی نداره بازم باید از مرجع بپرسن 

ولی وام ازدواج چی یعنی پس اونم حرامه!!!!!! اگه حرام باشه که اینو نمی‌دن 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
2740

با این درصد سود نزول نیست؟تا حالا دیدین یه مرحع تقلید وام بگیره؟نه چون اشکال داره 

نمیگم خودم خیلی مقیدم نه ولی عقل سلیم میگه اینم یه جور ربا هستش

کاربری دست دونفره
با این درصد سود نزول نیست؟تا حالا دیدین یه مرحع تقلید وام بگیره؟نه چون اشکال داره  نمیگم خودم ...

من تاحالا وام نگرفتم والا اتفاقا بنظر من خیلی چیزیه خوبیه بجای اینکه به دیگران رو بندازی میری بانک وام میگیری قسط میدی

اسی باورت میشه ۳بار خواستم باشرایط متفاوت وارد این کارا بشم پول بدم طرف سود بگیرم ولی هر۳دفعه تاقبل ...

خداروشکر که پولو ندادین واقعا وگرنه الان باید می افتادید دنبال پولتون

2706