2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تابستون مشهد بودیم یه ویروس اسهال استفراغ سخت افتاد ما هم گرفتیم. گفتند از زائران عراقی منتشر شده

خدا لعنتشون کنه 

هرچی مریضیه ازیناس

من مشهد ساکنم سر همین الودگیها سال تا سال نمیریم حرم .چی بشه مسیرمون بیفته اونسمت از تو ماشین یه سلام میگیم به اقا 

والا اصلا نمیریم حرم .

2728
تابستون مشهد بودیم یه ویروس اسهال استفراغ سخت افتاد ما هم گرفتیم. گفتند از زائران عراقی منتشر شده

عزیزم اون تایمی که شما مشهد بودی منم بودم اواخر مرداد 

آب مشهد قطع شده بود و آب از جاهای متفاوت تامین میشده که فقط حوالی حرم اینا اب قطع نشه برای مسافرا 

منم خبر نداشتم اشتباه کردم از آب شیر استفاده کردم و اسهال گرفتم ولی درستش این بود که آب معدنی میخوردم کلا ...

چون شهر خودمونم این اتفاق افتاد هرکی آب شیر میخورد اسهال میگرفت و دلدرد شدید 

من اون تایم آب معدنی خوردم فقط و اوکی بودم

یاامام رضا من همون دلشکسته ی پشت پنجره فولادم 

همه ما مشهدی ها هم مریض شدیم😐

انقدر ازدحامه

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

من آخرین بار قم رفتیم زیارت ، ویروس کرونا امیکرون گرفتم 

مردم و زنده شدم ،، مثل میت یک ماه تو رخت خواب بودم.همه جونم رفت .

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740
خدا لعنتشون کنه  هرچی مریضیه ازیناس من مشهد ساکنم سر همین الودگیها سال تا سال نمیریم حرم .چی ...

من از قم حرم ویروس کرونا گرفتم 

جونم ب لب رسید تا خوب شدم ..یک ماه تمام مثل جنازه تو رخت خواب بودم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
بازم خوبه بعد از مسافرت مریض شدی من همیشه تو مسافرت مریضم و کوفتم میشه🤣🤣😑

ما پارسال چقدر هزینه کردیم رفتیم مسافرت خارج از کشور 

اونجا همگی مریض شدیم هتل شد بیمارستان واسمون کلا در حال استراحت بودیم😓😩

همیشه سفر که میریم یا اونجا مریض میشیم یا برگشتنی 

کوفتمون میشه همیشه