2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدنسازی سریع که حجم نمیده کلیییی تمرین و غذای پروتئینی باید بخوری تا عضله ای بشی

به نظرم برا فرم گیری همون بدنسازی خوبه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2728

اون خانمایی هم ک عضله ای میشن کلی مکمل و هورمون و ورزش سنگیننن میکنن

تا عضله ای شن

من و شما ک ورزش عادی میکنیم هیچوقت مثل اون نمیشیم 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
بدنسازی سریع که حجم نمیده کلیییی تمرین و غذای پروتئینی باید بخوری تا عضله ای بشی به نظرم برا فرم گی ...

مربی بهم گفت تو فقط ۸ جلسه بیاایروبیک برو بعدش یعنی با این وجود عضله ای نمیشم؟

2740
اون خانمایی هم ک عضله ای میشن کلی مکمل و هورمون و ورزش سنگیننن میکنن تا عضله ای شن من و شما ک ورزش ...

من فقط ۸ جلسه میرم به گفته مربی ینی اونجوری نمیشم؟من میترسم یوقت عضله دربیارم فقط بخاطر فرم گرفتن و زیبایی بدن میرم

مربی بهم گفت تو فقط ۸ جلسه بیاایروبیک برو بعدش یعنی با این وجود عضله ای نمیشم؟

نه عزیزم

بازم میگم تو بدنسازی تغذیه از تمرین هم مهمتره یا حداقل تاثیرش برابره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
من فقط ۸ جلسه میرم به گفته مربی ینی اونجوری نمیشم؟من میترسم یوقت عضله دربیارم فقط بخاطر فرم گرفتن و ...

نه عزیزم 

من 4 ساله ورزش میکنم هنوز عضله ای نشدم

فقط پروتئین خوب بخور تا فرم بگیری

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
نه عزیزم  من 4 ساله ورزش میکنم هنوز عضله ای نشدم فقط پروتئین خوب بخور تا فرم بگیری

مثلا چیبخورم بعد باشگاه مربی گفت قبل باشگاه کره بادام زمینی و موز بخور این تو فرم تاثیر داره؟

مثلا چیبخورم بعد باشگاه مربی گفت قبل باشگاه کره بادام زمینی و موز بخور این تو فرم تاثیر داره؟

ببین شما وزنت هر چقد باشه بابد دو برابرش پروتئین بخوری 

مثلا اگه 50 کیلویی در روز باید 100 گرم پروتئین بخوری

از فیله مرغ. سفیده تخم مرغ

گوشت قرمز

اینا دریافت کن

2706