2733
2734

چیشده

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم با ذکر نام کاربری طرف توضیح بدید😂😂

خیلیا اینطورین انگار تاپیک زده که فقد حرفای خودشو تکرار کنه ۶۰۰ نفر نظر میدن راه نشون میدن بعد دوباره فرداش همون مشکلو تاپیک میزنه وای اگه بدونی چقدر به خودم فشار میارم‌چیزی بهش نگم یا نگم حقته 

2738

خب همینه  من بخاطر همین زیاد نظر نمیدم جایی.. چون میبینی ۱۰۰ ص تاپیک رفته جلو همه میگن اسی فلان کارو نکن بعد میکنه جوابشم اینه مجبور شدم تو شرایطی بودم که نمیتونین درک کنین شرایطشو ندارم

اگر تاپیک خوبیه برم بخونم ببینم چه خبره

کلا پر بازدید نمی‌خونم 

🍓سال ها پیش یک روز که تو مدرسه ادعای خفن بودن داشتم ودورم شلوغ بود کسی جرأت نمی‌کردبهم نزدیک بشه یکی از بچه ها جلو همه تیکه بدی پروند حس بدی داشتم که مسخرم کرده باهاش طرح رفاقت ریختم که یکجا نقطه ضعفش بیاد دستم کوچیکش کنم ولی اون اینقدرمهربون بود طوری رابطه ما شد که شدیم دو تا خواهر خیلی هوام داشت من از اون دختر سرکش سر به هوا که همه را دست مینداختم و آزار میدادم شدم یک دختر آروم که عاشق داداشش شدم خودمو چسبوندم بهش ولی منو نگرفت به دوستم گفتم کمکم کن می‌خوامش گفت من صحبت کردم ولی بیشتر نمیتونم تو زندگی شخصی داداشمم و انتخابش دخالت کنم برای من شد کینه بعد چند سال حالا نوبت دوستم بود ازدواج کنه عاشق پسر پایین شهری شد که بخاطرش جلو همه وایساد خانوادش راضی نبودن  گفت کمکم کن منم منتظر همین روز بودم گفتم بزار امتحان پسره کنم رفتم تا میتونستم از دوستم بدی گفتم پسره هم گوشی حرفای منو باور میکرد و دوستمو عذاب میداد رفتم به داداش دوستم گفتم که این پسر دنبال این زن و اون زنه نزار با هم باشند داداشش تحقیق کرد و نزاشت اینقدر دوستمو تحریم کرده بودند که داشت تو عشق و دلتنگی اون پسره جون میداد هیچ کس نبود کمکش کنه چندسال طول کشید خیلی دست و پا زد تا بقیه را متقاعد کنه که عشقش پاکه اونا را راضی کرد که با پسره روبرو بشن ولی پسره ول کرد رفت با یک زن مطعلقه خراب که زنه پول می‌داد باهاش باشن دوستم چند ماه مریض سخت شد خیلی سخت دردشو فقط من می‌فهمیدم که داره جون میده تو خودش ولی هیچ وقت تلافی نکرد بد نشد به کسی چیزی نگفت دوستم یکجا بلند شد تمرکز کرد رو کارش الان یک فرد مهم شده که همه بهش احترام میزارن هرروز خوشکل تر با فردی ازدواج کرد که پزشکه و پسره میمیره براش من پشیمونم از تمام غم های که بهش دادم می‌دونم به نفعش شد اون عشق سابقش تو لجن غرقه و دوستم تو خوشبختی غرق ولی عذاب وجدان رهام نمیکنه من چند سال روح و روان دوستمو به شخم دادم دوستی که منو از یک دختر  الوات  به یک خانم تبدیل کرد من براش تمام شدم  خیلی دوستت دارم نازنین بیا باز خواهرم باش سخت بهت نیاز دارم 🍓
خیلیا اینطورین انگار تاپیک زده که فقد حرفای خودشو تکرار کنه ۶۰۰ نفر نظر میدن راه نشون میدن بعد دوبار ...

نظر ندیمم بهتره یکیشون اومده بود فحش و نفرین که سر نظرات شما زندگیم تباه شده

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸

آره منم عصبی شدم 

بیچاره بچه 

آخه بچه چرا آوردی برای پایبند کردن مردی که ازت بیزاره چرا یکی دیگه رو بدبخت کردی

چقدر بی منطق هستن 

شوهر کردن به هر قیمتی

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706