2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام اسی بهتری ؟

ببخشید سوالم بی ربطه ولی دلم داره میترکه کمکم کن تو جوص میزدی جوسات ازاونایی بود ک سفته زیر پوستیه وقتی فشار میدادی یه چیز سفت زرد مثل شن ولی زرد سفت ازش درمیومد و بعد جاش سوراخ کوچیک میشد ؟؟؟؟ مال من اونجوری شده دارم میمرم هیشکی حالمو نمیفهمه اخه من عین ماه بود پوستم حتی سن بلوغم جوش معمولی میزدم ک جاش سوراخ نمیشد اینجوری نبود الان چندساله اینجوری شدم 

توروتدا بگو چیکلر کنم دگ ازاین جوشا نزنم حتی اگه لک میشد برام مهم نبود ولی اینکه سوراخ میشه قلبمو جیگرم اتیش میگیره انقد لایه بروار زدم پوستم دهیدراته سده منافذ باز پیدا کردم مشاور پوست گفت پیری زودرس پوست گرفتی تو قسمت کنار بینی و گونه ها 

همش ۲۵ سالمه 🥺توروخدا ب دادم برس توک تجربه داری چ غلطی کنم دگ جاش فرونره و ازاین جوشای لعنتی نزنم 

اسی جان گفتی ژل شوینده درمالیفت باعث جوشای زیاد پیشونیت شد یه جا دگ گفتی پن درمالیفت میزدی و ازش راضی درست متوجه شدم ینی پنش خوبه ژلش بد ؟ بیشتر از پن درمالیفت برا جوش نزدن جواب گرفتی یا پرودرما ؟ بعد پن درمالیفت کدوم مدلشو میزدی همیشه ؟

2706