2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شمادیگه وامکان داره ازتون شکایت بشه

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

شما مقصری دقیقا همچین موردی برای دایی منم پیش اومد با موتور خورد به در دستش شکست راننده ماشین تمام هزینه ها رو داد، مسافر هم فرار کرده بود! 😑اینا حق الناسه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
نمیشناسمشون ده سال پیش اتفاق افتغده 

چراالان تاپیک میزنید؟

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
شما مقصری دقیقا همچین موردی برای دایی منم پیش اومد با موتور خورد به در دستش شکست راننده ماشین تمام ه ...

نکنه استتاربوده؟

داستان چیه

بیش از صدبار تاپیک زده ده سال پیش موتوری خورده به در من فرار کردم حالا میخوام برم خودمو تحویل بدم

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
2706