2737
2734
عنوان

به زیبایی این خانم حسودیم میشه+ عکس

185 بازدید | 12 پست

زیبا هست، سیاست داره

شوهرش خیلی خوبه همش هواشو داره 

عشوه هم خیلی بلده 😔

در احادیث و روایات اسلامی سفارش شده هر شخصی که ذکر « الحمد لله کما هو اهله » را بگوید ، نویسندگان آسمان و فرشتگان پروردگار مهریان جهان از نوشتن پاداش این شخص درمانده خواهند شد. هم چنین امام صادق علیه السلام فرموده اند هرکس الحمد لله کما هو اهله را ذکر کند فرشتگان نمی توانند ثواب آن را محاسبه کنند

در احادیث و روایات اسلامی سفارش شده هر شخصی که ذکر « الحمد لله کما هو اهله » را بگوید ، نویسندگان آسمان و فرشتگان پروردگار مهریان جهان از نوشتن پاداش این شخص درمانده خواهند شد. هم چنین امام صادق علیه السلام فرموده اند هرکس الحمد لله کما هو اهله را ذکر کند فرشتگان نمی توانند ثواب آن را محاسبه کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ما چه کنیم الان حسودی کنیم😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731
2740

کجاش خوشگله همش عملیه نترس نازو عشوه و اهمیت شوهرشم مثل قیافش فیکه

چرا ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودتون مقایسه میکنید واقعاااا😕

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40