2737
2734
عنوان

ازدواج با کسی که بهش هیچ حسی ندارم...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 50 پست
به برادرتون بگید تا با خانواده خانمش خیلی محترمانه و جدی صحت کن/مگه زوریه

بچه ی داداش پسره پرسید از داداشم این دختره کیه

( یعنی من) داداشم جواب داد زن عموته یعنی دلم میخواد خفه کنم داداشمو

جدای از بی حسی نسبت به اون می‌دونی بده بستونی تو ازدواج چقدر عواقب بدی داره. اکثر اونایی که همچین کر ...

من اصلا برنامه ازدواج با کسی ندارم فقط و فقط هدفم برام مهمه

هرچقدر بهشون میگم بیشتر خر تر میشن میگن نه ازدواج میکنی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه همش رودروایسی داره🤨

پس تو حرف بزن حقتو بگیر یعنی چی من بودم جرشون میدادم 

یکی از بستگانمون وضعشون خوبه و خانومش هم جوانه هی منو میبینه درمورد ازدواج صحبت میکنه و حتی تو ذهنش یکی رو حدس زده به ما هم گفت 

منم خیلی رو اعصابم بود اونا نبودن من خانوادم صحبت کردم و تمام 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2728
بچه ی داداش پسره پرسید از داداشم این دختره کیه ( یعنی من) داداشم جواب داد زن عموته یعنی دلم میخواد ...

تا دیر نشده که بعدا توقعی بوجود بیاره به خانواده ات بگو والا بعدا کار سخت میشه

البته در مورد اقا پسرهم فکر کن اگر موقعیت اجتماعی خوبی داره و اخلاق و......خوبی داره درموردش بیشتر فکر کن/اگ مورد بعدی بود برادرتون خودش کنسل میکرد

پس تو حرف بزن حقتو بگیر یعنی چی من بودم جرشون میدادم  یکی از بستگانمون وضعشون خوبه و خانومش هم ...

افرین خیلی خوبه

ولی اینی که من میگم اصلا متوجه نمیشه که نمیخوامش هی ازم توضیح میخواد بعد هی چرا چرا میاره🤨

2740
تا دیر نشده که بعدا توقعی بوجود بیاره به خانواده ات بگو والا بعدا کار سخت میشه البته در مورد اقا ...

برادر من از همه داغوون تره از خداشه من با اون پسره ازدواج کنم

من اصلا به پسره نمیام من چند وقت دیگه پزشکم بعد شوهرم مزون دار و تحصیلاتش تا اول راهنمایی؟

درسته بالاشهر تهران هم مزون هم مغازه داره ماشین خوب داره وضعش خوبه اخلاق و قیافش خوبه ولی به من نمیاد

من شمالی ام اون ترک همدان اصلا هیچ جوره بهمدیگه نمیایم

برادر من از همه داغوون تره از خداشه من با اون پسره ازدواج کنم من اصلا به پسره نمیام من چند وقت دیگه ...

عزیزم وقتی آدم با شخصیتیه قبول کن /شرط بزار ادامه تحصیل بده/درثانی مهم ادب و فهم و شعور و پوله مگه میرید بیرون کسی مدرکشو میپرسه

خیلی از آدمها هستن مدارک تحصیلی بالا دارن اما دریغ از یکم شعور /شاید خودتون هم دور ورت دیده باشی

میشه ولی زندگیت خراب میشه  من یکی رو میشناسم پارسال با اینکار ازدواج کرد الان برگشته

کجا برگشته عزیزم؟ یعنی خودش یکیو جادو جنبل کرده خودشم برگشته؟

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2706