2737
2739
عنوان

دارم شربت زغال اخته میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 84 پست
اصلا خوشم نمیاد ازین فیلم  از همون چندقسمت اول که دیدم دیگه دنبال نکردم

یکی از قشنگ‌ترین سریالاس

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن ندیدم فقط چشم چران دوس دارم 

اه چشم چران خیلی مسخره شده الان سه هفتس دیگه نمیبینم

همش تکراری هی فریت میره دختر بازی سیران قهر میکنه باباش میوفته دنبال شوهر دادنش 😂😂کل فیلم همینه

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2742
کم کم عادت میکنی بهشون اما دوعا و شعله خیلی خوشکلن🥺🤌

اتفاقا الان ک قسمت 16 م اعصابمو خراب کردن 

اولاش خوب بود الان فاتح اومده با عمر  دعوا که چرا مادر زن منو گرفتی اخه بتوچه برو زندگی خودتو درست کنی ریدی تو زندگیت 😅😅

اه چشم چران خیلی مسخره شده الان سه هفتس دیگه نمیبینم همش تکراری هی فریت میره دختر بازی سیران قهر می ...

اره ولی الان باز خوب شده قسمت قبل رفتن خاستگاری هاتوچ 

هالیس خیلی گوگولی شده 

سیران و فریدم خوب شدن باهم

2740
اتفاقا الان ک قسمت 16 م اعصابمو خراب کردن  اولاش خوب بود الان فاتح اومده با عمر  دعوا که ...

اره واقعا فاتح و خیلی بدم میاد

افکارشم که مال عهد قاجاره

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

آخراش خیلی بد میشه شعله خاله دوعاااا از عبدالله حامله میشه زندگیشون بهم میریزه 

دوعاااا از فاتح طلاق میگیره بچه دومش رو بارداره فاتح عاشق یکی دیگع میشه 

دوعاااا سر زایمان دوقلوها یکیشون میمیره 

اوه سریالش پر از حاشیه اس 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
اه چشم چران خیلی مسخره شده الان سه هفتس دیگه نمیبینم همش تکراری هی فریت میره دختر بازی سیران قهر می ...

تکراری سناریوش ولی یجور جذابه برام نمیدونم چرا از فرید و سیران خوشم میاد شرف دارن ب فاتح برج زهرمار 

فرید خیلی شوخ و شنگه

من این سریال رو همون اوایل چند قسمت دیدم ولش کردم تنها سریال ترکی که هی ولش میکنم دوباره به این نتیجه میرسم بهتر از خودش نیست سریال قضاوت

صاحب این اکانت هم جاه طلبه هم آسوده خواه،هم میدونه هم نمیدونه،هم عاقله هم دیوونه،ولی همه این آدم یه نفره یه نفر که میخاد نباشه ولی باشه...
2706