2733
2734
منم متوتروکسات و سولفاسالازین روریه ام تاثیر گداشته بود.ولی مجبوری میخوردم.الان میخام بدونم سولفاسال ...

من دیگه رو اوردم به سالم خوری آب لوله نخور آب جوش فلاسک روغن فقط زیتون حیوانی سردی نخور  قند شیرینی نخور اینا برو تو گول دکتر حسن اکبری میگفت توآپارات برنامه انارستان الان بهترم رعایت نکنم باز همونم گفتم یه شربتم از پیج دکتر داوود گرفتم شربت عصاره روماتیسم

اینارو تازه میخای بخوری یا قبلنم میخوردی اینا خیلی خطرناکن من م ۶ ماه خوردم معدم داغون چشمم دیگه نمی ...

یعنی شیرینی نمیخورید.سردی نمیخورید پس غذا چی میخورید..میشه رژیمتون را برای من بزارید.الان رعایت میکنید بهترید؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی شیرینی نمیخورید.سردی نمیخورید پس غذا چی میخورید..میشه رژیمتون را برای من بزارید.الان رعایت میکن ...

منم متوترکسات سوزنش میزدم دکتر خودش قطع کرد گفت انزیم کبدت بالا اومده سولفا هم گفتم معدم درد میگرفت دیگه کلا همین هیدروکسی ک خوردم معدم به دارو حساس شده 

یعنی شیرینی نمیخورید.سردی نمیخورید پس غذا چی میخورید..میشه رژیمتون را برای من بزارید.الان رعایت میکن ...

من اوضاعم از تو داغون تره دوساله روجام دکترا تشخیص ندادن گفتن روماتیسم الان میگن لوپوسه من بی حالی ضعف شدید کم خونی ریزش مو کهیر وحشتناکم میزنم

2728

نه این دکتر حسن اکبری هس تو برنامه انارستان میاد سرج کن تو اپارات میگه آب داغ و زبون بسوزونه قند چربی نخورین سالم خوری و روغن برو پیج داره تو پیجش نگاه کن توضیح داده برا خودایمنی

نه این دکتر حسن اکبری هس تو برنامه انارستان میاد سرج کن تو اپارات میگه آب داغ و زبون بسوزونه قند چرب ...

با رعایت کردن رژبم بهتر شدید یا اثری نداره.اخه بیشتر خوردنی ها سردهستندبرنج نخوریم مثلا

2740