2733
2739
جوش زا نیست؟

چون صورت من اصلا جوش نمیزنه نه من که جوشی نزدم ولی بازم پرس و جو کن

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اصلا روتین ندارم ۳۵ سالمه پوستمجوش میزنم بخاطر تنبلی تخمدان خیلی خشکه

مهمترین مسئله همین تنبلی تخمدانه،روتین هم داشته باشی بازم ممکنه جوش بزنی ولی ب هرحال روتین واجبه.

ضدافتاب،ابرسان،مرطوب کننده،شوینده حتما باید باشه تو روتینت.

ضدافتاب ایزدین شنیدم خیلی خوبه

مرطوب کننده سیمپل

ابرسان کلینیک یا نوتروژینا

شوینده رو خودم درماسیف استفاده میکنم اما من پوستم چربه و برا پوست خشک اطلاعی ندارم

اسمم کامل نشده 😂  wednesday الان شد😐😂

والله دکترم رفته میگه دهیدراته اصلا حرفه در آوردن یا چربه یا خشک یا مختلط پوست چرب دهیدراته نداریم موندم فقط یه فوم شستشو دارم پوستمم داغونه

2738
شما پوستتون خشک و جوش داره؟

پوست من خیلی خشک و دهیدراته هست طوریکه وقتی از حموم میومدم میسوخت  و پوسته پوسته میشد ولی الان نسبتا خوب شده ولی اگه بازم ابرسان و مرطوب کننده رو قطع کنم باز همونه

ولی نه من کلا از همون اول جوش درنمیارم نهایت سالی یبار  ی جوش میزنم اونم بعدش میره

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
والله دکترم رفته میگه دهیدراته اصلا حرفه در آوردن یا چربه یا خشک یا مختلط پوست چرب دهیدراته نداریم م ...

اون دکتر سواد نداشته😂 دهیدراته از کم آبی پوست میاد حس کشیدگی و خشکی رو پوست احساس میشه که کل صورت اینطوری نیست من روی بینیم و گونع هام اینطوری میشد

برای جای جوشم چیزی سراغ داری؟

من برا خودم ترتینوئین استفاده میکردم ولی پیشنهاد نمیکنم چون قویه . برا جای جوش بازو استفاده میکردم.

نیاسینامید شنیدم خوبه برای جای جوش.

رتینول هم میگن از ۲۵ ب بالا باید استفاده بشه اینم کمک کنندس ولی نمیدونم چ برندی چون استفاده نمیکنم

ی پیج دارم خیلی خوبه بزا ببینم اسمشو برات میفرستم فالو کن

اسمم کامل نشده 😂  wednesday الان شد😐😂

روزی ۸ لیوان کامل آب بخور هم پوستت شفاف میشه هم رفته رفته کم آبی پوستت برطرف میشه

یه ژل شستشو مخصوص پوست صورتت ینی پوست خشک وحساس بخر که با اون صورتتو بشور اصلاا صابون بع صورتت نخوره یدونم آبرسانه خوب و باکیفیت

ارایشتو با چی پاک میکنی؟

2706