2733
2734
یکی تو کلاسمون همینطوریه  چقد اذیتش کردیم دانش اومزای جدید ک اومدن اونم دوست پیدا کرد و اکیپ ...

خب چرا اذیتش کردین؟ شمام اذیتش کردی یعنی؟ بازم خوبه اوضاعش خوب شد

17 سالمه عزیزم 

اومدممم🫂🥲به بغل احتیاج دارم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم راهنمایییم اینجوری بودم متاسفانه الان که 20 سالمه میفهمم اونا دوستای خوبی نبودند و اخلاق ا ...

الاهی بمیرم برات 

منم همین شدم دیگه فکر میکردم عضو یه اکیپ هستم 

الان تولد یکی از بچه ها بود منم داشتم از پله ها میومدم بالاو وارد کلاس شدم دیدم اعععع دارن همو بغل میکنن و تولد میگیرن... 

منو حساب نکرده بودن😭😭😭😭

من اون موقع تا چند ماه افسردگی شدید داشتم

حالم هر روز خیلی بد بود با صدای بلند هر روز وقتی میومدم خونه از مدرسه گریه میکردم 

تازه دو ماهه حالم خوب شده و دیگه اونطوری نیسنم😭

2731
بخاطر این چیزا میخوای خودکشی کنی😒عجبا چقد لوسین یاهم ما از سنگیم فردا پس فردادمشکل بزرگ تری داشتی م ...

راست میگین شما... 

ولی خب خسته شدم از رفتاراشون 😭

هر روز باید تحملشون کنم😭از ساعت 7 صبح تا 3

عزیزممم منم درکت میکنم منم دوران مدرسه خوبی نداشتم همه طردم میکردن من تک تک کلماتی که گفتی رو زند ...

وای عزیز دلممممممم ممنونم ازتتتتت 

حرفات فوق العاده بودن 

حرف های شما دیدگاه منو عوض کرددددد

واقعا ممنونم 

تمام چیزهایی که گفتی رو یه کار میگیرم حتما 

خدا خیرت بده ان شا الله تا اخر عمرم دعات میکنم❤❤❤❤🫂🫂🫂

ببین من قبلا که دبستان بودم فکر میکردم کسی منو نمیخواد و دوست نداره باهام دوست باشه اما از کلاس دوم ...

خب راستش من همیشه تمیز و مرتب که هستم... 

ولی ممنون عزیزم تو مدرسه جدیدم به کار میگیرم اینجا که نشد خب

مدرسه خیلی بیخوده کلا منی که دوست هم داشتم حالم بهم میخورد برم چه برسه تنها باشه ادم واقعا جهنمه ا ...

واقعا ادم های اشغالی هستن

میدونی از تنهایی میرم تو کلاس پیش اینا میشینم

میدونم اشتباهه ولی درد تنهایی خیلیییی سخت تره 

زنگ تفریحا با اینا بودم ولی الان دیگه دلم نمیخواد باشم و نیستم باهاشون 

ولی به گفته شما واقعا مدرسه مزخرفه 

امیدوارم سال اخرم که سال دیگس و قراره تو این مدرسه نباشم بهم بد نگذره 💔

یعنی میتونم از این شرایطت سخت بیام بیرون؟ 😭

اره عزیزم.چرا نتونی؟

من دوستای خوب داشتم و یه دوست صمیمی دارم کلا که کم پیش میاد همو ببینیم.

ولی خیلی مواقع تنها میرم بیرون و خوش میگذرونم.

یه کتاب میبرم تو یه کافه دنج میشینم میخونم.

میرم میدوعم.

قدم میزنم.

خرید میکنم.

اکثر مواقع هم تنها میرم و مشکلی ندارم.

یاد بگیر از تنهاییت لذت ببری و لنگ دیگران نباشی.

به خودت برس،برای خودت وقت بذار،اهمیتی به ادمای بی ارزش نده و خوش باش.

الکی زندگیتو سخت نکن قشنگ من.

چند تا از تاپیکا مال خودم نبوده❤️
اره عزیزم.چرا نتونی؟ من دوستای خوب داشتم و یه دوست صمیمی دارم کلا که کم پیش میاد همو ببینیم. ولی خ ...

چقدر خوووبببب

منم راستش دختر مستقلیم یعنی خب تنها همه جا میرم حتی شده چیتگر تهران تنها رفتم چندبار 

ولی از وقتی اینا برام پیش اومده راستش از تنهایی دیگه یه ترس عجیبی دارم خیلی وقته تنهایی جایی نرفتم یعنی نتونستم برم... 

ولی چقدر خوبه که شما انقدر خفنی 😂😎😎😎

کافه هم تنها میری؟! 

عزیزم💔💔💔 سعی کن فراموش کنی💔

⁦(っ.❛ ᴗ ❛.)っ⁩نگران نباش عزیزم اینجور مسایل رو من یادمم بره خدا یادش نمیره (من کلا اون دوران رو فراموش کردم چون وارد دبیرستان که شدیم تقریبا خیلی بهتر از راهنمایی بود خدارو شکر چون بچه های اونجا دنبال خودنمایی با شاخ شدن و ... نبودن فقط با درس خودنمایی میکردن ) 

منو ابجیم زیاد دیگه با کسی صمیمی نمی‌شیم ( انگار ی دیوار بین دوستی با بقیه قرار می‌دیم (البته فقط برای آدمای جدیدو خاص) چون دیگه فهمیدیم همینکه خودمون رو داریم کافیه و واقعا نیاز به آدمای که درنگ نمی‌کنند پشت سرت حرف بزنند و یا آدم سمی هستند یا قدرتو نمیدون ... نیست توی زندگیت . توی مسیر زندگیت بالاخره ( با تلاش خودت ) آدمی پیدا میشه سنگ صبورت بشه اما به هرکسی اعتماد نکن عزیزم 

اینم بگم من و ابجیم اول توی ی اکیپ بودیم که واقعا انگار آدمای اضافه بودیم اونجا به هر حال هرکس روحیات خودش رو داره  اما بعد از اونا فاصله گرفتیم وارد ی اکیپ دیگه شدیم اونا خیلییی خوب بودن چون روحیاتشون بیشتر به ما میخورد  ( با هم خیلی خاطره داشتیم و خیلی خوش گذشت و بهترین دوران بود ولی مدرسه هامون جدا شد  الان کمتر حرف می‌زنیم )

منظورم اینه که شاید فقط جایی که قرار گرفتی درست نیست همین ✅ من اینو همیشه به خودم میگم البته 

حرفایی که زدم  فقط از تجربه خودم بود و چیزی که اگه برگردم گذشته به خودم میگم همین 

یادم رفت بهت بگم . اینا چندسال بعد فقط خاطرش برات میمونه فقط برای آیندت بجنگ  

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706