2733
2734
عنوان

یه پسره ای بهم پیشنهاد داده

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 47 پست
حس خاصی بهش ندارم

زندگی تیپ و قیافه و پول نیست بخدا قسم همش ۳ ماه بعدش عادی میشه دنبال اونی باش ک اگه تو خیابون پیاد بردت فلافلی بهت اون فلافل بچسه قد قیافه و موقعيت ادم ها هیچ جذابیتی نداره مگر دنبال زیبایی های فانی باشی 

مهم ظاهر نیس دیر میفهمین اخلاق طرف از همه چیش مهم تره من نمیگم قد وقیافه خوب نیس هس خیلیم هس ولی ا ...

خب من وقت ندارم که باهاش حرف بزنم 

مغروره اینو متوجه شدم 

اهل معاشرته 

من فقط میخواستم بپرسم نظر بقیه چیه وگرنه خودم حتی چهره اش رو ندیدم که بگم ظاهر مهمه 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره یه جایی داشتم باهاش حرف میزدم که چرا زن نمیگیری  میگه من هنوز دختر بازی هامو نکردم😑

میخواستم بگم لابد ۲۰  سالشع دیدم نوشتی ۲۶

احتمالا هنوز به اون بلوغ فکری نرسیده یا شاید درگیر درس بوده تازه یادش افتاده باید بره دنبال دختربازی

کاربری دست دونفره
ملت چقدر ظاهر بین شدن

من اصلا ظاهر بین نیستم حتی نمیدونم صحت حرفاش رو واقعا 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2731
زندگی تیپ و قیافه و پول نیست بخدا قسم همش ۳ ماه بعدش عادی میشه دنبال اونی باش ک اگه تو خیابون پیاد ب ...

@sara6363‍ 

من خودم بهش گفتم معیار های تو با معیار های من فرق داره 

گفت مثلا چیا؟

گفتم قد و وزن و رنگ پوست و  زیبایی 

تو با اینا آدما رو میسنجی 

میگه نه من شخصیتت رو قبلا پسندیدم همین که تپلی نصف راهو رفتی�🤦‍♀️

من اصلا ظاهر بین نیستم حتی نمیدونم صحت حرفاش رو واقعا 

خب وقتی اول حرفات از صداش و قدش تعریف کردی معلومه که مهمه برات بگذریم اگه دوس داری باهاش بری تو رابطه قبل ازش هر چیزی از بپرس هدفت از این رابطه چیه بعدهم ببین اخلاقش خوبه یا نه یه مدت باهاش حرف بزن هرچند خیلیا تا نرن زیر یه سقف نمیفهمن اخلاق اصلی همو 

@sara6363‍  من خودم بهش گفتم معیار های تو با معیار های من فرق داره  گفت مثلا چیا؟ ...

عزیزم وقتی اینطوری بت گفته اصلا فک نکن بهش اون دنبال کلا هست اصلا بهش فکرم نکن به هیچ عنوان تو یه بانوی ارزش مندی نه یه کالا

میخواستم بگم لابد ۲۰  سالشع دیدم نوشتی ۲۶ احتمالا هنوز به اون بلوغ فکری نرسیده یا شاید درگیر د ...

26  سالشه همسن برادرمه 

گرگانم درس خونده هی میگه دلم برای گرگان تنگ شده 

بعدش الان داشتیم حرف میزدیم گفت وایسا برم مهمونی میام 

یا هر شب مهمونیه یا مهمون خونشونه 

من اصلا فکر نمیکردم به من پیشنهاد دوستی بده 

حتی داشتیم راجب رفیقام حرف میزدیم 

این هر کی رو معرفی میکنی میگه قدش چنده؟

بعدش میگه نه تو بین اینا از همه مناسب تری 

من کپ شدم یهو

خب وقتی اول حرفات از صداش و قدش تعریف کردی معلومه که مهمه برات بگذریم اگه دوس داری باهاش بری تو رابط ...

صداش چون ویس داد شنیدم گفتم بد نیست خوبه 

قدشم میگه ۱۹۲ ائه چون خودمم تقریبا بلندم 

ولی من اصلا ظاهرشو ندیدم 

کارآموز حقوقه تا کمتر از یه سال دیگه میتونه پرونده قبول کنه 

از یه طرف من آدمی بودم که سرم همیشه تو لاک خودم بوده 

به خودم نرسیدم 

نه به هیکلم نه به پوستم 

دلم میخواست اگه قراره برم تو رابطه اول خودم به خودم مطمئن باشم به خودم رسیده باشم حداقل 

بهشم گفتم اگه ۵ سال دیگه این حرفو میزدی بهش فکر میکردم ولی الان نه 

من خب بار اولمه قبلش با پسری تو رابطه نبودم فقط گیج شدم میخواستم بپرسم همین

عزیزم وقتی اینطوری بت گفته اصلا فک نکن بهش اون دنبال کلا هست اصلا بهش فکرم نکن به هیچ عنوان تو یه با ...

من باور کن با اینکه ۱۸ سالم بوده روی اخلاقام و شخصیتم کار کردم 

پادکست گوش دادم یه خیلی مطلب خوندم و نوشتم 

ترسیدم یه آن ازش اگه واقعا رفاقت براش مهم بود چرا باید ردجب تپل بودن یا نبودن نظر بده من حس میکنم توقع رابطه ام داره حتی

26  سالشه همسن برادرمه  گرگانم درس خونده هی میگه دلم برای گرگان تنگ شده  بعدش الان ...

تا حالا بیرون نرفتی باهاش؟ ببینی تو بیرونم نگاهش به دختراست؟ چون اینقدر حساسیت رو قد و وزن جالب نیست 

کاربری دست دونفره
تا حالا بیرون نرفتی باهاش؟ ببینی تو بیرونم نگاهش به دختراست؟ چون اینقدر حساسیت رو قد و وزن جالب نیست ...

نه اون تهرانه من گرگان چجوری باهاش میرفتم بیرون 

2706