2733
2734
عنوان

شهریه باشگاه ۵ میلیون 😵‍💫

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 39 پست

زیاده بنظر من 

هر چقدر هم آدم پولدار باشه 

چخبره ماهی پنج میلیون بده باشگاه ؟؟

مگه از چه فول امکاناتی استفاده می‌کنی ؟

باز خودت مستقل باشی ی چیزی 

از بابا گرفتن خب فشاره روی پدر هم آدم روش نمیشه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵تومن خیلی زیادههههههههه تا۲تومن منطقی هست 

باشگاه اطرافمون همینه

چاره چیه😑

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
من ی ماه باشگاهو ۳۰۰ میدادم بعد ی ماه دیدم ورشکست میشم فعلا نرفتم🤣🤣🤣بعد میخای ۵ تومن بدی تو 

دادممم

کارت که کشیدم حس کردم قطع عضو‌ شدم😂

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2738

اعتراض کنید خب 

بنظر من شماها هیچی نمیگین 

اونام میبنن اینطوره میگن پولدارای مرفه میدن دیگه 

بذار بکشیم ازشون 

که نتیجه میشه این 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
اعتراض کنید خب  بنظر من شماها هیچی نمیگین  اونام میبنن اینطوره میگن پولدارای مرفه میدن د ...

عزیزم دوستام انقدر عادی کارت کشیدن و نگفتن چرا انقدر زیاده

من خجالت کشیدم حرفی بزنم😂

من اگر ساکن اصفهان بودم حس میکنم دوس داشتم چاق باشم😁😂

چاق که نیستم اما خب😂🫠

عزیزم دوستام انقدر عادی کارت کشیدن و نگفتن چرا انقدر زیاده من خجالت کشیدم حرفی بزنم😂

خب همون دیگه 😂😂 

میگم چون همگانی اعتراض نمیکنید و متحد نیستین این میشه 

به اصناف بگو 

اوناهم رنج قیمت دارن بالاخره 

2706